Autor Zpráva
lajk
Profil *
Pěkně zdravím,

už asi 3 dny neustále hledám odpověď na můj problém - bez výsledku. No tedy zkrátka, o co jde..

Dělám webovky a mám problém se zobrazením v IE.. Nastavil jsem <body style="overflow: hidden">. To proto, aby se menu (height: cca 1000px) vždy ořízlo, aby tam nebyl scroll.. Pak ale chci, aby absolutně pozicovanej div (div ve kterým je obsah) měl overflow: auto.. A taky aby se přizpůsoboval velikosti obrazovky.. tedy nemůže mít šířku nebo výšku v pixelech, zkouším to teda zadávat v procentech či nastavím prostě width: auto..

Mozilla a Chrome to zobrazují tak, jak chci, ale IE to nemůže překousnout a stále ten obsah ořezává.

Stránku si můžete prohlídnout zde ..

S přaním hezkého dne, Dominik
lajk
Profil *
Tak vyřešeno.. Je vidět ochota všech...
Chamurappi
Profil
Reaguji na lajka:
Je vidět ochota všech...
Hm, přitom dotaz jsi napsal pěkně. Asi se nikomu nechtělo šťourat v absolutně pozicovaném layoutu. Celé to máš nakódované zbytečně komplikovaně.
lajk
Profil *
To je zajímavé, že teď už se mi někdo ozve. Asi jsem to měl příliš zbytečně komplikované, ale jsem docela začátečník, tak někde musím začínat.

Vidím moje chyby, teď jsem zas o něco zkušenější. I to, že příště se budu vyjadřovat trochu srozumitelněji.
panther
Profil
lajk:
na ochotě diskutujících stojí celá tato diskuse. Ale vidíš, že výsledku jsi se dobral sám - umět si informace dohledat je dnes nezbytné - a to jsi to, narozdíl od spoust jiných, dokázal.

Pokud ti ale mohu doporučit, nedávej overflow: hidden na body - zkus si zmenšit okno prohlížeče na výšku, nejprve pravý sloupec a potom i levý, tzn. menu se budou schovávat. A nebude možno k nim doscrollovat, posuvník nebude.
lajk
Profil *
Dát overflow:hidden na body mě přišlo jako nejlepší řešení, protože se nebude stránka scrollovat.. což svůj účel splnilo a funguje to dobře.. Nakonec jsem si ale totiž stejně stáhnul už hotovej layout a upravil podle sebe. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0