Autor Zpráva
Tereza
Profil
Potřebuju nutně zakázat jednomu návštěvníkovi svou adresu :(.. Jedna se o blog.cz je to můj autorský blog, a jeden návštěvník ho velmi sprostě využívá! Potřebuji teda jedinnou možnost, aby se návštěvníkovi nezobrazovala můj autorský blog! Prosím moc o radu!
perwin
Profil
Tereza:
Nevím, pokud jde o servery jako je blog.cz, tak to jde velmi špatně.
Radek9
Profil
Tereza:
Jestli to blog.cz dovoluje, tak zablokovat jeho IP adresu, ale to by mu stejně nezakázalo přístup úplně.
Radek9
Profil
perwin:
Bavíme se o blog.cz, tam PHP asi nepůjde. ;-) Mimo to to není zrovna nejlepší řešení, in_array() ti nic neříká?
Tereza
Profil
Radek9:
promiň, ale neříká.. :(
Radek9
Profil
Tereza:
To jsem psal perwinovi. ;-) A zpět k problému: Pokud to tedy blog.cz nedovoluje, tak se danému člověku pokusit domluvit.
Tereza
Profil
Radek9:
Tak to bohužel nejde :/... Ale jak jsi tam dodával to in_array() tak akorát jak to tedy udělat.. Tedy jak to použít..?
Tereza
Profil
Radek9:
Takhle ještě se vrátím k tématu, blog.cz zablokuje osobu jen tehdy, když dá komentář a já ho mohu zablokovt tedy jeho IP, ale bohužel danná osoba nekomentuje, a potřebovala bych nejen komentáře ale spíš hlávně celou internetovou stránku :-/!
perwin
Profil
Tereza:
in_array() nevyužiješ, to je PHP, a to na blog.cz fungovat nebude.

Radek9:
Ten script je odsud.
Tereza
Profil
perwin:
I tak to raději zkusím, moc děkuji za pomoc! Jinak nic jiného by nebylo ? :-D nějaký jiný způsob?
l564
Profil
Tak teď jsem se koukal do nastavení svého blogu a bohužel nic jako zablokování IP Adresy nic nepodporuje .

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0