Autor Zpráva
Pavel Dumbrovský
Profil
Zdravím,
založil jsem si účet na google apps, nasměroval tam poštu, vytvořil účty. Druhý den koukám, že na jeden účet se nejde přihlásit, tak jdu editovat uživatele a tam hláška, že byl pozastaven kvůli zneužití. Nápověda k tomu žádná, jen jsem se někde dočetl, že tohle google dělává v případě rozesílání spamu, či tak něco. No dobrý, ale co teď s tím??

Díky,
Dumbrovský
ShiraNai7
Profil
Pavel Dumbrovský:
vytvořil účty. Druhý den koukám, že na jeden účet se nejde přihlásit

Kolik že sis vytvořil účtů? :P
Pavel Dumbrovský
Profil
No dobře, sorry, myslel jsem uživatelské schránky, 5.
panther
Profil
Pavel Dumbrovský:
myslíš, že mi uhodneme, proč máš nějakou blokaci účtu/ů od Googlu? Tohle je nejlépe řešit přímo s nimi - my nevíme, co kde s Google účty děláš a už vůbec ne, jestli nějaké blokace máš či nikoliv.
Pavel Dumbrovský
Profil
Nemyslím. Spíš bych čekal radu ve smyslu kam konkrétně se obrátit. Nápověda je v tomhle směru k ničemu, forum uzamčené, nějaký kontakt či něco?
ShiraNai7
Profil
Pavel Dumbrovský:
No dobře, sorry, myslel jsem uživatelské schránky, 5.

Jako sám pro sebe jsis vytvořil 5 účtů? To bych se právě nedivil, kdyby se jim nelíbilo.
Pavel Dumbrovský
Profil
A co je na tom? Založím si účet na google apps pro nějakou doménu, kterou si tam nasměruji a tam mám neomezené množství uživatelských účtů účet@doména.com.. Víte vůbec, oč se jedná??
Davex
Profil
Možná pomůže nápověda Opětovné povolení pozastaveného uživatelského účtu.
Pavel Dumbrovský
Profil
Tam píšou jenom kam kliknout, když je tam možnost obnovit účet, ale jinak je potřeba kontaktovat podporu pro google apps. A já mám dojem že pro free účet je prd podpora.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0