Autor Zpráva
joe
Profil
Ahoj,

už nějakou dobu přemýšlím, jak mám udělat výpis komentářů...

A tak se ptám i tady, je podle vás lepší použít klasický výpis (např. jako je tady) a nebo stromově (tj. zanořovat). Problém s uložením nemám, ale nevím, jak bych pak měl udělat například při stromové struktuře výpis třeba posledních pěti komentářů? Napadá někoho něco?

Asi ale zvolím klasickou cestu :-) zvážím ještě pro a proti těchto způsobů zobrazení. Dávat dva na výběr se mi nechce, přijde mi to zbytečné.
blaaablaaa
Profil
Nejlepší řešení je kombinace obojího - uživatel si pak může zvolit, co mu více vyhovuje (řazení dle data nebo stromem).
joe
Profil
Myslíš? Občas nad tim přemýšlím, co si vyberu a zatím mi vychází nejlíp klasický výpis, už z toho důvodu, že se může odepsat na víc příspěvků najednou a pak to dává smysl. Ale když by někdo chtěl odpovědět třeba na tři zprávy, správně by měl napsat tři příspěvky, ale řekl bych, že většina to napíše do jednoho a pak je to zařazené pod špatným komentářem...
Kcko
Profil
joe:
Tak si zvol klasickou cestu s možností reagovat na vícero lidí (http://phpfashion.com/vytvareni-elementu-v-jquery), i s možností že vidíš kdo na Tebe reagoval. Já jsem si to na svém webu udělal taktéž.
joe
Profil
Kcko:
Možná to tak udělám, když se mi bude chtít :-) Předpokládám, že odkazuješ na ty komentáře pod článkem, vypadá to tam celkem přehledně.
Kajman_
Profil *
Ono asi hodně záleží na předpokládaném počtu komentářů. Když jich nebude bývat víc než 20, tak stromová struktura není tolik nutná jak při 200.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0