Autor Zpráva
dotazujici
Profil *
Dobrý večer, můj dnešní problém je:
Chci na web formulář na doporučení stránek známému. Políčka: jméno, adresa příjemce, vzkaz, antispamová ochrana. Ví někdo o funkčním kódu? Google nic nenašel. Díky moc.
zdenek
Profil
dotazujici:

zkus funkci mail
dotazujici
Profil *
dekuji za tip, ale cely formular bohuzel jeste neumim sestavit, potrebuju neco predpripraveneho
Davex
Profil
dotazujici:
cely formular bohuzel jeste neumim sestavit,
Stačí si tady najít „formulář na mail“.

potrebuju neco predpripraveneho
Formulář na mail přes cizí servery.
dotazujici
Profil *
Díky za tipy, dívala jsem se na odkazy, ale myslím, že potřebuju něco jiného: Políčko pro e-mail <b>příjemce</b>. (Jestli je to vůbec možné.) Nejde mi o formulář, který odešle vzkaz na můj email. POtřebuju, aby když někdo přijde na stránky a bude je chtít někomu doporučit, prostě vyplnil ten formulář s emailovou adresou toho, kterému chce ty stránky doporučit, vyplní nějaký vzkaz, nebo použije předpřipravený vzkaz, formulář se odešle a je hotovo. Já s tím nebudu mít vůbec žádnou práci. Jde to nějak udělat?
VitaZ
Profil
dotazujici:
Zkus se se ještě jednou podívat na ten odkaz od Davexe. Ve spodní části je část nazvaná "Vlastní odesílací skript", no a přesně tohle ty potřebuješ ;-)
Jen do kódu formuláře přidáš
<input name="mail_prijemce">

A script druhy.php upravíš takto:
<? if ( Mail($mail_prijemce, $predmet, $zprava, "From: " . $mail_odesilatele) )
echo "Mail byl odeslán";
else echo "Mail se nepodařilo odeslat"; ?>
dotazujici
Profil *
Diky vsem za rady, zkousela jsem si ten skript z Davexova odkazu upravit, ale nerozjela jsem ho i kdyz to vypada velmi jednoduse, nejsem proste tak dobra. Ale podarilo se mi rozchodit jiny tell a friend skript, který jsem nakonec vygooglovala, je to v angličtině, funguje to výborně, všem doporučuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0