Autor Zpráva
PN7
Profil
Zdravím ,

lze v CSS nebo Java Scriptu vytvořit efekt třepajícího se (jak jinak to nazvat?) vertikálního-vysouvacího menu.
Efekt na těchto stránkách:

Odkaz

Děkuji.
joe
Profil
Kdyby si s tím někdo pohrál, tak něco podobného v JS asi půjde. Otázkou je, proč dělat tak příšerné menu ;)
PN7
Profil
joe:
Díky za reakci, ale proč? není meritem věci. Otázka zní jak?
Každopádně potřeba mít takové třepající se sub-menu nevychází z mé hlavy.
Mar
Profil
pro vytvoření podobného menu bych použil tyto grafické jQuery
http://jqueryui.com/home
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mara:
tyto grafické jQuery
Wow, grafické jQuery, to jsem ještě neslyšel. Pokud vím, tak jQuery UI se grafice moc nevěnuje, spíš se věnuje UI (a ne moc efektivně, protože na rozdíl od samotného jQuery hodně využívá jQuery, konkurenční UI frameworky touto slabinou netrpí, ale zase trpí tím, že nemají v názvu slůvko „jQuery“).
Tak či tak framework může být nástrojem, ale ne řešením podobné otázky.


Reaguji na PN7:
Otázka zní jak?
Samotný pohyb je docela triviální, viděl bych to na nějaký plynule měněný levý margin a overflow při zdvojení textu… v CSS bude možná zapotřebí víc řádků než v JS :-)
S pohybovým rozmazáním textu to bude těžší, ale při rychlé změně jde oko snadno ošálit, takže možná postačí jakýkoli flek v barvě písma, i když nebude tvarem přesně odpovídat rozmazaným písmenkům.

Jestli hledáš konkrétní hotové řešení, tak to u takhle specifického zadání asi nenajdeš a zadarmo ti ho nejspíš nikdo nevyrobí.
PN7
Profil
Mar:
Díky zkusím s tím určitou kombinaci.
PN7
Profil
Chamurappi:
Díky za reakci. Za kolik by si takové menu v CSS byl schopen vyrobit?
Doufám, že jsem otázkou vážně neporušil pravidla.
Chamurappi
Profil
Reaguji na PN7:
Za kolik by si takové menu v CSS byl schopen vyrobit?
Jsem pekelně drahý. (Nebylo by to jen v CSS, ale vhodně napsané CSS bude klíčové.)

Pokud doplníš údaje vyžadované pravidly kategorie Práce a zakázky, můžu tam toto vlákno přesunout a zájemci o zakázku se ti ozvou na uvedený kontakt.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0