Autor Zpráva
pegak
Profil
Zdravím,
potřeboval bych zjistit jak ve scriptu kde mám uvedený odkaz, který nemá základní vzhled www.xxx.cz, ale www.xxx.cz/toto_nechci nahradit_proměnnou?toto_chci_hradit_proměnnou&toto_už_ne
Zajímalo by mě zda-li, by něco takovéhoto šlo udělat a ještě jak.
_es
Profil
pegak:
Zajímalo by mě zda-li, by něco takovéhoto šlo udělat a ještě jak.
Spraviť sa to dá, ako sa poradiť nedá, lebo je dotaz príliš krátky, nepresný, nedostatočne zrozumiteľný.
Rada: Použi metódu replace.
pegak
Profil
máte Skype nebo ICQ, potřeboval bych konkrétně poradit, ale nemohu (a hlavně nechci) to zde postovat
_es
Profil
pegak:
Ak chceš online služobníka, daj to do sekcie Práce a zakázky s príslušnou odmenou.
Alebo normálne zrozumiteľne popíš, čo chceš, tu, nie na Skype alebo ICQ.
pegak
Profil
no tak já to popíšu zde mno i když se mi moc nechce...
asi to bude na dlouhý lokte mno...
1.
Mám adresu
http://cs9.divokekmeny.cz/game.php?village=93061&screen=snob&action=coin&h=9894 a potřebuju nahradit pouze 93061 jinými čísly (jsou to ID vesnic) ty bych do scriptu klidně sám vepsal, ale potřebuji hlavně vědět jak nahradím ta čísla
2.
Ale pozor je tu komplikace, potřeboval bych také aby zde bylo omezení, že se ta čísla nahradí až po 13ti kliknutích (klikat budu já) případně že kliknu jednou a ono to 13x klikne na první odkaz (to co již mám zobrazeno) poté se to nahradí jinou proměnnou a opět to klikne 13x - je mi jedno jestli budu klikat sám nebo kliknu jednou a ono to odkliká se všemi proměnnými, to už by bylo pouze příjemné ulehčení jinak to samozřejmě není nutností
_es
Profil
pegak:
Takže to je duplicita k tomuto.

no tak já to popíšu zde mno i když se mi moc nechce...
Mne sa zase nechce písať niekomu tak lenivému kompletné skripty na nejaké nekalé účely.
Ak by si sa aspoň snažil to spraviť sám, tak to už možno máš, všetko potrebné k napísaniu takej funkčnosti sa dá nájsť.
pegak
Profil
no protože mi tam nikdo neodpovídal tak jsem to sloučil s tímto, že ? a nekalý účel to není...hledám, už mám i to že mě to přehodí na tu stránku a 1x (ale pouze 1x) to udělá to co požaduji, ale když tam dám více, tak to už nefunguje :( snažím se jak to jde, ale co se týče proměnné v odkazu to jsem hledal, a jelikož angličtina není moc pro mě (i když se ji učím) tak nemám moc veliké šance to najít :(
PS: Já nejsem líny, jen jsem nechtěl dělat reklamu atd. sám to nemám rád
_es
Profil
pegak:
Ako som písal, všetko si nájdi, ak si tak lenivý, prečo by ti mal niekto všetko robiť, ak si ešte lenivý napísať aj HTML kód?
Ako pristupovať k atribútu href elementu <a>: nájdeš
Ako upraviť reakciu na kliknutie odkazu, teda vlastnosť onclick: nájdeš
Neviem, čo myslíš tým automatickým kliknutím, ale ak presmeruješ celú stránku, tak logicky pôvodné skripty zaniknú aj so všetkými premennými., takže ti asi treba použiť AJAX alebo <iframe> (asi jednoduchšie) alebo nejako uchovávať nejaké dáta medzi stránkami - tam je tiež viac možností.

a nekalý účel to není.
A teda je ten účel aký?
Mne to pripadá ako pokus o urobenie nejakého cheatu do webovej hry, prečo by autor hry robil 13 násobné „automatické klikanie“?
pegak
Profil
nemusí to být pouze do hry...
ale já nechci HTML...já to potřebuju scriptem celý, já myslím mít script v záložce...našel jsem si jak kliknout na něco, ale když to tam dám víckrát tak to nefunguje (=klikne to pouze jednou)
já to potřebuji jako Javascript něco jako je tento třeba :
javascript:
var s=6;
var url = window.location;
if(url != "http://www.divokekmeny.cz/index.php?server_list=1")
{
  window.location.href="http://www.divokekmeny.cz/index.php?server_list=1";
}
else
{
  var logged = document.getElementById("server_cs"+s);
  if(logged != null)
  {
    document.getElementById("server_cs"+s).click();
  }
  else if(logged == null)
  {
    document.forms[0].elements["user"].value=prompt("Nick:");
    document.getElementById("password").value=prompt("Heslo:");
    document.getElementById("cookie").checked=true;
    document.getElementById("login-btn-input").click();
  }
}

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0