Autor Zpráva
Izolex
Profil
Ahoj, dělám na svůj malý web novinky (řádek a buňka v html). Dejme tomu že mám stránku, do ní budu novinky přidávat jako proměnné [$novinka1='<tr>...</tr>] a ty níže vypisovat přes echo [echo ($novinka3.$novinka2)]. Na stránce chci zobrazit pouze 3 nejnovější novinky, ale také chci, aby se jich dalo prohlédnout více, proto chci udělat, aby po kliknutí na odkaz vyjely pod novinky již na stránce, další novinky nebo v lepším případě udělat stránky na kterých budou starší novinky. Udělal bych to v html, ale chtěl bych to mít v jednom dokumentu. Php moc neumím, proto se nechci pouštět do složitého stránkování, je mi jasné že s každou novou novinkou budu muset ty předtím, přepsat ke starším.
Lupa
Profil
Izolex:
To áno, dlho ťa to nebude baviť vždy prepisovať. A čo použiť hotový php skript?
Izolex
Profil
Lupa:
No to já bych tam rád dal skript, jenže já php moc neumím a většina skriptů co najdu mně nefunguje, ale pokud máš nějákej jednoduchej a funkční, posílej odkaz, prosím :)
Lupa
Profil
Izolex:
Ak neovládaš php a nechce sa ti učiť, odporúča redakčný systém bez databázy

skús, uvidíš.
Izolex
Profil
Tak jsem to zkoušel, je to krásný, ale zase plno chyb (nejede čeština - zobrazuje se tam plno neznámejch znaků, šablony mi také nefungují jak mají) Rači bych se vrátil k těm proměnným. Ještě bych potřeboval vědět, jak přidělit skupině proměnným jakousi "třídu" nebo "skupinu", někde jsem viděl něco jako pagenum, nevíte kód?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0