Autor Zpráva
yngwie
Profil
Zdravim, mam taky problem potreboval by som si vytvorit pre vlastne ucely jednoduchy web, kde by sa mi zobrazovali vysledky vyhladavania z inych webov na zaklade mnou zadanych parametrov.
Proste potrebujem usetrit cas vkladania klucovych slov a vyplnania formularu pre vyhladavanie, chcem tuto vec automatizovat, aby som nemusel vzdy zadavat vsetky data potrebne pre vyhladavania.

Pokusim sa to podrobnejsie popisat, aby ste mali predstavu co presne chcem spravit:
1. mam svoju domenu, kde chcem vysledky vyhladavania zobrazit
2. existuje niekolko inych domen, ktore su verejne dostupne(nie som ich vlastnikom) a na nich chcem vyhladavat na zaklade mojich klucovych slov
3. kazda externa domena ma nejaky formular, ktory treba vzdy podla poziadaviek vyplnit a odoslat(a prave toto chcem automatizovat) a server vypluje vysledky, ktore chcem zobrazit na mojej domene

Povodne som si myslel, ze toto lahko vyriesim ajaxom, ale neuvedomil som si, ze to medzi dvoma domenami nepojde, ale akosi neviem ako inac na to, tak ak by mi niekto vedel poradit pripadne ma naviest nejakych rozumnym smerom bol by som mu vdacny. dakujem

Moderátor Davex: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0