Autor Zpráva
eaw
Profil *
Dobrý den,

pomožte mi prosím s těmito otázkami:

kolik orientačně stojí naprogramování webu typu aukro?
lze použít nějaký z volně dostupných systémů a jakých?

mnohokrát děkuji.
l564
Profil
systém Aukro není dostupný na internetu, a odhaduji že tak 50 000 - 100 000 do něj investovat mohly (počítám PHP,HTML,CSS,ASP a MySql)
Ano jsou na internetu dostupné, třeba na http://www.hotscripts.com/ tam máš vše (PHP, FLASH,...) tak že i ten to systém tam najdeš
panther
Profil
l564:
spočítej si nuly, jedna ti tam v té ceně chybí (původní rozmezí bylo 5-10tis.). A i to bude asi málo.
l564
Profil
panther:
Tak do 500 000 tisíc se to muselo vejít
eaw
Profil *
samozřejmě nemám na mysli konkrétně tento propracovaný systém, mám na mysli spíš nějaký jednodušší podobný web s PHP, databází(databázema) a se sekcí pro registrované uživatele (možná dvěma sekcema podle typu uživatele)


šlo mi o to jestli se to nedá udělat třeba (plácnu) v nějakém redakčním systému např... nebo jestli je třeba to programovat od píky.

každopádně díky za reakce
panther
Profil
eaw:
zajímá tě jednoduchý web s PHP a DB (nějaký student od pár korun do pár tisíc) a jako alternativu nabízíš Aukro, které bude minimálně v řádu vyšších desetitisíců. Aneb porovnáváš neporovnatelné.

Jestli máš zájem o nějaký konkrétní projekt, doporučuji dát si poptávku a zanalyzovat došlé nabídky. Nejlevnější a nejdražší škrtni, ze zbytku si vyber.
eaw
Profil *
nejsem až takový odborník, aby mi aukro přišlo podstatně rozdílné od jiných "nenákladných" webů. Uvedl jsem ho spíše z důvodu že ho každý zná. Díky, poptávku dám.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0