Autor Zpráva
Vesa90
Profil
Dobrý den,
udělal jsem webovou stránku www.ayrony-agiber.cz, ale když kliknete vlevo v menu na "Zkoušky", "Odkazy", "Návštěvní kniha" a "Fotogalerie-Chorvatsko", tak se zobrazí jen prázdná stránka bez obsahu, což je divné, protože před týdnem vše šlo jak má. Nemůže to být nějaký útok? Stránky už jsem znovu zkoušel nahrát a problém přetrvává... Děkuji za odpověď
blaaablaaa
Profil
Me se zobrazi:

OK

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, root@endora.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.


Moderátor Petr ZZZ: Vkládej prosím mezi značky [pre] a [/pre] pouze kódy (stačí nekliknout na , ale třeba na ).
l564
Profil
Toto mi to dělá když tam mám .htaccess špatně daný a nebo tam mám něco špatně napsaný tak mi toto se ukáže
YoSarin
Profil
Hmm, já dostávám 200 OK bez jakéhokoli obsahu - opravdu mají ty soubory nějaký obsah? Nevyprázdnily se někde cestou na server? Můžeš zkusit některý z nich nahradit prázdným s nějakým debugovacím textem?
TomasJ
Profil
Vesa90:
Asi bych souhlasil s YoSarin s větou:
opravdu mají ty soubory nějaký obsah? Nevyprázdnily se někde cestou na server?
Přes co nahráváš soubory na web?
Vesa90
Profil
No psal jsem na stránku Endory a odepsali mi zatím, jestli jsem neměnil heslo, ale to jsem nedělal... Nahrával jsem to přes FTP od Endory. Soubory jdou normálně pustit, když je otevřu přes FTP...

Toto mi to dělá když tam mám .htaccess špatně daný a nebo tam mám něco špatně napsaný tak mi toto se ukáže

a co s tím tedy mám udělat, nevím moc o čem mluvíš... =)
Davex
Profil
Vesa90:
Ty soubory tam opravdu jsou. Když se do URL přidá nějaký parametr (třeba http://www.ayrony-agiber.cz/Odkazy/Odkazy.html?temp) nebo změní metoda na POST, tak se normálně načtou. Pokud tam nemáš nějaký poťamťaný soubor .htaccess, tak je to problém hostingu a příčinu by měla podpora vyčíst z error logu Apache.
Vesa90
Profil
Soubor .htaccess o co jde? =) Nějak po lopatě vysvětlit byto chtělo, nevím o čem je řeč...
pcmanik
Profil
Vesa90:
Vygoogli si to, alebo ti pomoze aj toto forum, len sa poriadne pozeraj.
Petr ZZZ
Profil
Vesa90:
Jestli nevíš, co je soubor .htaccess, asi na webu žádný nemáš, a potom nemůže být poťamťaný. Prostě se podívej, jestli tam máš soubor se jménem .htaccess. Myslím si ale, že ho tam můžeš mít jen pokud jsi ho tam dával a když nevíš, co to je, asi jsi ho tam nedával. Jinak viz [#9] – hledej.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0