Autor Zpráva
crooner
Profil *
Zdravím,
prosím o radu potřeboval bych změnit pozadí resp. přidat styl do pozadí právě otevřeného odkazu, přičemž když kliknu na jiný aby se pozadí vrátilo do původního stavu a označil se druhý odkaz, nevíte jak na to, či kde bych to našel, už jsem prošel všechno, ale všude se píše pouze o hover či active či visit. Típek to zde www.st.fmph.uniba.sk/~revay4 nějak řeší
panther
Profil
crooner:
řeší se to přidáním třídy k právě otevřené položce, co bys ostatně věděl, kdybys nakoukl do kódu tebou odkázané stránky. Jak to zautomatizovat, tzn. vybrat aktuální položku na serveru, si najdi, řešilo se to tu.
crooner
Profil *
tak to mi bohužel moc nepomohlo, že se přidává třída vím, na kódu se podívat umím, ale co neumim je php a nejspíš proto, nemohu nikde najít kloudný návod.
panther
Profil
crooner:
ale co neumim je php a nejspíš proto, nemohu nikde najít kloudný návod.
a hledal jsi vůbec někde?
crooner
Profil *
někdy tyto diskuze nechápu, někdo potřebuje poradit a je akorát stírán od lidí co znají a umí. Osobně příspěvek do diskuze zakládám až když hledám a nic nenajdu nebo najdu, ale dá mi to pouze minimum, takže odpověď na tvou otázku, ano hledal jsem. ale jednak nevím co mám hledat a potom jak jsem již řekl, neumím php a opravdu mám minimum času se ho učit. takže pokud budeš mít chuť, sílu a zbytek ochoty prosím tě, jestli by jsi mi napsal či eventuelně zaslal odkaz kde dojdu k závěru. Předem ti děkuji
panther
Profil
crooner:
http://polopate.jakpsatweb.cz/index.php?page=include4
aktivní položka v menu
diskusí bude určitě více, stačilo jen prolistovat místní vyhledávání.
crooner
Profil *
děkuji mnohokrát

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0