Autor Zpráva
rorsach
Profil
Ahoj,
trochu šílený nadpis, ale lepší mne nějak nenapadl. Mám pár takových drobností se kterými jsem si lámal hlavu a pak postupem času se podařili vyřešit. Podělli jsme se o to tady i na jiných forech a zároveň bych rád něco takového použil i na svém webu. Prostě "tipy a triky la Kallados" :-D
Problémek ale je jak vypsat kod rady, aby se jenom zobrazil a neprováděl prohlížečem. Mám web v joomle a zatím jsem to řešil jen:
<input name="modul" size="25" type="text" value="<position>modul</position>" />

Text se jenom zobrazí ale přijde mi to jako dost šílené řešení. Zkoušel jsem hledat nějkaý plugin pro Joomlu ale nenašel. Asi hledám pod blbým výrazem. Má někdo typ jak rozchodit pod Joomlo něco jako je tady to <pre></pre>?

Díky moc
rorsach
Profil
ps, juknout můžete sem, ať víte, co myslim
rorsach
Profil
Ha, už jsem na to přišel ia poměrně čistou metodou. Tak jen pro ostatní je to jednuduše:
<xmp>jakýkolik kód</xmp>
_es
Profil
rorsach:
Ha, už jsem na to přišel ia poměrně čistou metodou. Tak jen pro ostatní je to jednuduše:
<xmp>jakýkolik kód</xmp>
Ha a ako tam vložíš kód, ktorý obsahuje </xmp>?
rorsach
Profil
Mno, <xmp> mi ignoruje. Stačí tedy zapsat
<xmp><a href="bůa blaů"></xmp>
a je to. Ale celý mi to zase roze*írá editor. Pere tam furt entity a nesmysly jako destkrát BR a P. Hrůza. Už jsem zkusil dva editory a furt k ničemu. Asi by bylo nejlepší to opravdu řešit nějakým pluginem. Nebo si nadefinovat n ějakej DIV, a do toho to vždy naprat, ale už cidím jak definuji do DIV aby pracovalk jako xmp. Ach jo :-(
panther
Profil
rorsach:
Ale celý mi to zase roze*írá editor.
nepoužívej wysiwyg, ale nějaký normální. Co víc k tomu říct...
rorsach
Profil
Tak jako celej článek se mi fakt psát růčo nechce. Z dob Notepadu jsem už opravdu vyrostl. A abych se kvůli kodum přepínal furt do zdroje je taky na prt. To chce normální editor, kteý si nechá odmítnout kodování entit. TynyMce to sice umí, ale pak to zakydá blbostma typu <p><br/><p><br/><p><br/><p><br/> a JoomlaCk to ma čistý, ale zase koduje entity ikdyž to zakážu. Ach
rorsach
Profil
vyřešeno

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0