Autor Zpráva
johnl
Profil
Dostal jsem takový nápad, jak nepřijít o rozepsaný článek v administraci, ale chci vědět názor zkušenějších kdyby to bla blbost..

Takže, javascriptem, při psaní článku, by se při stisknutí klávesy (případně po určitém časovém intervalu), načetl obsah prvků do kterých se píše článek a uložil do cookies s platností třeba pár hodin.. Po úspěšném odeslání by se cookies zrušily, ale v případě že by se údaje odeslat nepodařilo (např. spadne browser, prohlížeči se nepodaří spojit se serverem apod.), tak po znovunačtení stránky by se z cookies obnovil rozepsaný článek a uživatel jej mohl odeslat a nepřišel by tak o něj..

Co si o tom myslíte.? Je realizace něčeho takového zbytečná blbost nebo je to i použitelný nápad.?
shaggy
Profil
johnl:
Je realizace něčeho takového zbytečná blbost nebo je to i použitelný nápad.?
Neviem, či používaš Gmail (podľa informácií v tvojom profile asi nie), ale keby si ho používal, tak by to bola zároveň odpoveď na tvoju otázku (inak povedané - je to užitočné, zvykol som si na to).
johnl
Profil
shaggy:
Takže mám tomu rozumět tak, že na gmailu něco podobného funguje.? :)
shaggy
Profil
Áno, pri písaní správy sa ti text v určitom časovom intervale sám ukladá - netuším, či sa ukladá lokálne, alebo priamo na server (nikdy som to neskúmal, je mi to jedno, ale tipujem, že skôr to druhé), ale je to neskutočne užitočná vlasnosť.
Miloš
Profil
Opera, kterou používám jako e-mailového klienta, všechny rozepsané e-maily ukládá automaticky sama. Pokud chci uložit koncept, nedělám vůbec nic, protože je uložený a ukládaný od svého založení. Prudce návykové.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0