Autor Zpráva
Mesiah
Profil
Dobrý den,

prosím Vás, mám problém s patičkou, je celá taková rozhozená a nevím, jak ji spravit...
Odkaz na stránku
Můžete prosím poradit?
l564
Profil
Já mám Mozilla Firefox a mě se to ukazuje v pořádku
Lupa
Profil
Ja mám Google Chrome. Pätička je zalomená do buttonu PRIHLASENIE
jenikkozak
Profil
Mesiah:
Proč si děláte zbytečné problémy kvůli prvkům s nastavenou absolutní a relativní pozicí?
Mesiah
Profil
bohuzel asi si nerozumime, co si mam predstavit pod tou otazkou? :/
v podstate mi slo o to, aby paticka byla vzdy dole a soucasne aby ustupovala take sloupci, nejenom hlavnimu obsahu...
panther
Profil
Mesiah:
aby paticka byla vzdy dole
a proč ses přesně na toto nezeptal googlu nebo archivu diskuse?

http://weblog.plavacek.net/2005-02.html#1108716997
Mesiah
Profil
ale ja se zeptal, az budu na pc, poslu i odkaz odkud jsem vychazel, ted mam ale problem s tim, ze se mi paticka rozhazuje a s tim bych chtel poradit... :/
Lupa
Profil
Mesiah:
A aký je problém? Veď ti poskytli odkaz s riešením. Stačí preštudovať a prisposobiť...
Mesiah
Profil
problem je v tom, že Plaváčkovo řešení nepočítá s více sloupci a pokud bude sloupec delší než hlavní text, bude to opět dělat neplechu...
Bouda
Profil
Mesiah:
no teď odpovídám úplně bez rozmyslu, ale tenhle problém by vyřešilo za oba sloupce přidat jeden div co bude mít v css nastaveno clear.
http://www.jakpsatweb.cz/css/clear.html
Plaváček
Profil
Mesiah:

Plaváčkovo řešení nepočítá s více sloupci

Samozřejmě počítá, proč by mělo více sloupců vadit? Princip udržení patičky dole je stále stejný, myslím.
Mesiah
Profil
Děkuji p. Plaváčku, ale bohužel až dnes jsem zkusil předělat ten můj původní návrh na Vaše řešení, ale bohužel...
Tentokrát patička neustupuje levému sloupci. (IE9 + Chrome 10).
"Čistič" tam mám, na něco podobného jsem už narazil, ale nevzpomínám si, kde byl problém...
Můžet mi prosím poradit?
Odkaz na upravenou stránku

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0