Autor Zpráva
vlpospa
Profil
Kde najdu na netu překladač www stránek do jiných jazyků.
Fred
Profil
http://babelfish.altavista.com/
Fred
Profil
Jo promiň, čeština tam není používám to pro překlad z angličtiny do němčiny (německy spíš rozumím než umím), výsledky jsou docela slušné.
Anonymní
Profil *
Ahoj Davide!!!!
Píši ti tenhle dopis, protože vím že jsme se na seznamce moc neseznámili, tak tady máš informace o mně: Jmenuji se Tereza Pospíšilová, ale to už asi víš, je mně 15 let a narodila jsem se 1.7. 1991. Moje záliby jsou: Jízda na kolečkových bruslích, na koních, na lyžích a snowboardu, ráda posedím s přáteli venku, chodím také do hasičů a do mažoretek kde jsme se umístili v roce 2004 jako mistryně Evropy v kadetkách. Jsem společenská a je semnou prý sranda. Škola mně začíná většinou 7:45, ale někdy i 8:35, můj oblíbený předmět je angličtina protže máme super paní učitelku, ale nebaví mně vůbec čeština je to staršná nuda a co ty a škola? Teď moje rodina, bydlím v Zakřanech 90 a v rodinném domě se zahradou moje mamka se jmenuje Martina Pospíšilová a pracuje na obecním úřadě a taťka se jmenuje Igor Pospíšil a zrovna teď nepracuje jinak byl podnikatel, mám i starší sestru jmenuje se Romana a je jí 18 a chodí na obchodní akademii, máme také psa na kterého nemůžu zapomenout jmenuje se Oliver a je mu rok a půl je to bílí labrador. Tak to je snad všechno co by jsi měl o mně a mojí rodině vědět tak se měj pěkně a třeba odepiš ať o tobě a tvojí rodině taky něco zjistím, samozřejmě až budeš mít čas ahoj Tvoje Terka :o)
Retal
Profil
:-D
Bubák
Profil
Jako doplněk pro Firefox: http://www.czilla.cz/doplnky/rozsireni/foxlingo/

Zkusil jsem to testnout, když jsem dal přeložit stránky Mozllly, vypadlo tohle:
http://www.tranexp.com:2000/InterTran?type=url&url=http://www.mozilla. org/&from=eng&to=che&Submit=Translate

<OT>
Tereza P. je chlap a úchyl.
</OT>
Retal
Profil
Bubák
Proč odpovídáš na více než rok staré vlákno? :)
Bubák
Profil
Retal
To jsem si nevšiml, krom toho ten dotaz jsem tu nedávno viděl, ale neznal jsem odpověď. Je možné, že i tehdy vynesl dotaz do popředí spam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0