Autor Zpráva
PetrMon
Profil *
Nazdar, mám jeden dotaz: udělal jsem si do prohlížeče nějaké bookmarklety a chtěl bych si je spouštět pomocí klávesové zkratky, což je mnohem rychlejší, než je vybírat ručně z menu Oblíbené. Internet Explorer klávesové zkratky pro *.url soubory podporuje, tohle je v pohodě. Horší je, že když mám v nějakém *.url souboru normální internetovou adresu, tak v případě už spuštěného internetového prohlížeče se načte volaný web do aktuálního okna a vše funguje jak má. Pokud je v nějakém *.url souboru bookmarklet a vyvolám ho ručně z menu Oblíbené, tak je vše v pořádku - bookmarklet se provede v aktuálně otevřeném okně. Bohužel pokud ho volám nadefinovanou klávesovou zkratkou, tak ten bazmek Internet Explorer otevře VŽDY nové okno a teprve v něm se aktivuje bookmarklet, což je samozřejmě k ničemu, protože to nové okno je prázdné a tudíž se bookmarklet nemá na co aplikovat (např. zvětšení textu, úprava stylu aktuálně zobrazeného html souboru apod.). Chci se tedy zeptat, jestli někdo neví, jak Internet Explorer donutit, aby neotvíral nové okno, ale aplikoval bookmarklet na to už otevřené i v případě jeho vyvolání klávesovou zkratkou. Já jsem zkoušel všechno možně, ale nepodařilo se mi to. Díky za případné rady. Petr
Chamurappi
Profil
Reaguji na PetrMona:
chtěl bych si je spouštět pomocí klávesové zkratky, což je mnohem rychlejší, než je vybírat ručně z menu Oblíbené
Také je jde spouštět přes adresní řádek napsáním názvu. Jméno oblíbené položky může mít i jen jeden znak, takže přes Alt+D se dostaneš do adresy, napíšeš písmenko, Enter a hotovo… snad.

jak Internet Explorer donutit, aby neotvíral nové okno, ale aplikoval bookmarklet na to už otevřené
Také jsem na to nepřišel. Tuším, že ve starších verzích Exploreru podobný problém nebyl.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0