Autor Zpráva
habross
Profil
Jak pomocí proměnných udělat odkaz na jinou stránku? Více níže..:)
Louka
Profil
Proměnných v jakém jazyce, jakých proměnných?

Jen pro můj klid, nechceš za svou otázku připsat otazník? Zasloužila by si to, když už v ní nejsou chyby a je i s diakritikou...
habross
Profil
Potřeboval bych radu neboli opravu pro tento kod v php. Je zde soubor pocet.txt a do neho se mi uklada pocet kliknuti na odesilaci tlacitko. A ja potrebuji aby to cislo co je v souboru pocet.txt mi ovlivnovalo stranky stylem, ze kdyz v pocet.txt bude cislo 1, aby se mi po kliknuti na hlavni strance na odkaz otevrela strana nazvana predbezna1.htm, kdyz tam bude cislo dve..tak aby se mi otevrela strana ktera bude nazvana predbezna2.htm..a ta obmena aby skoncila na strance 50 a zustala tam stranka predbezna50.htm pro dalsi pokracovani. dekuji za odpoved a pomoc.

<?
$soubor = fopen("pocet.txt", "r");
$text = fread($soubor, 3);
$adresa = "predbezna".$text.".htm";
fclose($soubor);

header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");
header("Location: .$adresa.");
header("Connection: close");

?>¨
Louka
Profil
Header location - uber ty tečky okolo proměnné :).
habross
Profil
To jsem právě zkoušel, ale pořád mi to hlásí, že stránka nebyla nalezena...:(
Louka
Profil
Jinak ukončení na 50. stránce:
if ( $text >= 50 ) $adresa = "predbezna50.htm";

?
Louka
Profil
A je tam ta stránka k nalezení?
habross
Profil
Louka:
díky moc...:) a s tím zbytkem nevíš, proč mi to stále nefunguje? stránku predbezna2.htm mám připravenou. Pocet.txt má taky v sobě uloženou 2. Na hlavní stránce mám odkaz, ve kterém je napsán odkaz na tento php soubor, ale stále mi to píše, že stránka neexistuje.
Louka
Profil
Na chvilku zruš ty headery a dej si vypsat proměnnou adresa, jestli je tam to co má být.
habross
Profil
Už to funguje díky, jen sem musel změnit název php souboru..a netuším proč..:)
Keeehi
Profil
habross:
Nejspíše si prohlížeč uložil do paměti starou (ještě nefungující) verzi a i když jste ten soubor potom upravil, tak to bylo prohlížeči jedno, protože místo toho aby se servru ptal na daný soubor (a tím by zjistil, že je tam něco jiného), tak vám předhodil tu starou uloženou verzi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0