Autor Zpráva
muflix
Profil *
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na nějaký best practise návod (klidně odkaz na nějaký tutoriál) jak video, které nahrává kamera, přehrávat rovnou na stránce.. rád bych aby to šlo přes PHP. Nějaký embed k IP kameře nebo nevím jak to může jinak fungovat.. ukládat na FTP snímky z kamery a ty zobrazovat asi není uplně ideální, rád bych aby obraz se zvukem byl plynulý, děkuji.
muflix
muflix
Profil *
případně jestli je možné nějak automaticky detekovat webkameru a výstup z ní zobrazovat realtime na stránce.. :o
muflix
Louka
Profil
muflix:
Řekl bych, že na tohle bude PHP krátké. Na streemování nevím, nedovedu si představit jak by se to muselo řešit a ideální by to asi nebylo. Detekce webkamery je ale v PHP dle mě nemožná.

Spíš bych to viděl na Java applet.
Krakatoa
Profil
Nechceš zkusit použít VLC?
muflix
Profil *
děkuji za odpovědi, bohužel asi bude potřeba nějaký speciální flash server nebo java applet.. ale free variantu asi neseženu.. ten VLC je dobrý :-) tak teď už jen přijít na způsob jak se s php na ten VLC stream připojit :-) nebo možná nějaký iframe by mohl pomoci
Krakatoa
Profil
muflix:
Nikdy jsem to nezkoušel a kameru žádnou nemám, ale jak jsem už psal, snad by měl jít stream vytvořit pomocí VLC ... a stream zobrazovat čímkoliv, třeba jwplayerem. Žádný iframe, žádné php, žádný java aplet, žádný speciální flash.
muflix
Profil *
Krakatoa: ten jwplayer to pravdepodobne umi zobrazit.. super dik :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0