Autor Zpráva
misek
Profil
Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte jak udělat v prettyPhoto galerii náhled pro každou galerii. Tj. mám fotogalerii, ve které chci, aby na stránce zobrazila pouze jednu fotku a po kliknutí na ni se zobrazilo klasický okno prohlížení dané galerie. Jediný co mi k této variantě přišlo podobný, tak je to API call, jenže to nějak nefunguje ani v originálnim staženym balíku, pač se po kliknutí na něj zobrazí jen prázdný bílý okno a v něm nic. Jedná se o tyto řádky:

<h2>API Call</h2>
<script type="text/javascript" charset="utf-8">
api_gallery=['images/fullscreen/1.JPG','images/fullscreen/2.jpg','images/fullscreen/3.JPG'];
api_titles=['API Call Image 1','API Call Image 2','API Call Image 3'];
api_descriptions=['Description 1','Description 2','Description 3'];
</script>
<p><a href="images/fullscreen/1.JPG" onclick="$.prettyPhoto.open(api_gallery,api_titles,api_descriptions); return false">API call</a></p>

Poradíte někdo prosím?
Stano
Profil *
asi nikto nerozumie čo sa vlastne pýtaš a o čo ťi vlastne ide. čo som pochopil je že chceš fotogalériu...

ten kód čo si sem vložil, tak z neho asi 95% chýba, a typujem že bude chýbať aj tebe vtom súbore. niekde by si tam mal mať aj taký súbor že blablabla_daco.js (možno api_call.js) tak ten musíš primontovať v hlavičke k tomuto tu čo si dal. a naozaj sa neviem vyjadrovať presnejšie lebo z tejto tvojej ukážky človek nič nevie.

okrem toho nedávaj to sem dva krat http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=8&topic=124764

a ešte ak už používaš dáku aplikáciu (script) čo si našiel na nete tak sa pýtaj ich na použitie, alebo ak sa už pýtaš tu tak daj link na tu aplikáciu. možno sa niekomu bude chcieť a si ju prezrie a povie ti čo robí zle, aj keď o tom pochybujem, lebo väčšina ľudí na to nemá čas.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0