Autor Zpráva
ganja
Profil
Zdravím, dělám si redakční systém, poměrně už ho mám skoro udělaný kompletně.. ale..

Mám soubor kategorie.php kde mi vypisuje všechny kategorie článků jako např. PHP, HTML, CSS apod.. no a chci udělat tak že kliknu třeba na HTML kategorii a tam mi vypíše všechny články co byli přidaný do html kategorie. (Je to třeba na php-fusionu)

Pokud někdo nepochopil, tak napište a zkusim nějak jinak popsat..
Všem co mi poradí nebo pomuže tak předem díky.. :)
panther
Profil
ganja:
napsal sis vlastní redakční systém a neumíš pracovat s daty?

Data máš uložená kde? Tipnu si, že třeba v DB, pak je to jednoduchý select s podmínkou na databázi.
ganja
Profil
Ano přes db, ale tak já tohle vubec ještě nezkoušel a hlavně vubec nevim teorii jak tohle má fungovat..
Pomužeš mi prosím?:)
shaggy
Profil
ganja:
poměrně už ho mám skoro udělaný kompletně
Čo to znamená, keď vlastne nemáš hotové základy (výpis dát z db)? Zobrazuješ nejak tie dáta, ktoré sa uložia cez administráciu?
Ak áno, tak ako a v čom sa to odlišuje od toho, čo chceš od nás?
Ak nie, tak potom prečo si tvoj výtvor nazval takmer dokončeným redakčným systémom?
panther
Profil
ganja:
a jak jsi napsal redakční systém, když ti chybí základy? Nejen MySQL, ale pravděpodobě i PHP.

http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/select.html
_es
Profil
ganja:
Zdravím, dělám si redakční systém, poměrně už ho mám skoro udělaný kompletně.. ale..
? Z [#3] to skôr vyzerá na požiadavku: Vymyslite a naprogramujte mi redakčný systém.
ganja
Profil
Ale prd.. http://kamalol584.kamalol.eu/ tu ho dělám, posudte sami. Jen netušim jak na tady to.. :/
Louka
Profil
ganja:
Na adrese cos poslal nevidím redakční systém :(.

Jestli ale tvůj rs kompletní, tak má určitě u každého článku uloženo i v které kategorii se nachází, viď? Pak si myslím, že po nastudování mysql dotazu select a jeho podmínek (where) budeš mít jasno.
ganja
Profil
nevim proč ti tam nezobrazuje žádný rs..
ganja
Profil
jojo vyřešeno.. ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0