Autor Zpráva
DanDan
Profil *
Zdravím Vás všechny a prosím o radu...
Už dlouho se zabývám otázkou jak jednoduše a hlavně rychle vkládat víc obrázků do popisů aukcí na aukru.
Představoval bych si že na veřejně přístupném ftp (Sweb od Seznamu zdarma k email schrance) vytvořím složku "Věc_na_prodej", do ní nakopíruju fotky a pak zadám na aukru "nějaký příkaz" z odkazem na tu složku co v ní jsou fotky a oni se všechny v prohlížeči zobrazí normálně pod popisem aukce.
Nevím jak lépe to formulovat, vím že je to hrůza a to je možná důvod proč se mi nepovedlo najít odpověď hledáním ve starších příspěvcích. Každopádně opravdu jsem se snažil:)
Děkuji za případnou pomoc.

Moderátor Joker: Upravil jsem titulek, otazník před názvem vlákna vypadal jako nějaká moderátorská značka
jenikkozak
Profil
Cituji z Licenčního ujednání Swebu. „...Odstraněny budou i Stránky, které slouží pouze pro ukládání datových a jiných souborů velkého objemu...“ Podobné podmínky mají všechny freehostingy, co znám.
Domnívám se, že tento případ nemá řešení.

DanDan:
a pak zadám na aukru "nějaký příkaz" z odkazem na tu složku
Nejprve by programátoři Aukra museli takovou možnost vytvořit.
DanDan
Profil *
No tak já tam používám těch 100 mega na fotky co maj do 200kB a ty měním po skončení aukce, tudíž za třeba 15 dní - takže s těma podmínkama hostingu problém nemám protože je ani vlastně neporušuji :)
Nicméně to s tím "příkazem" jsem čekal že bude blbost...
Zkusím ještě zapřemýšlet nad variantou s nějakým mustrem pro stránku fotoalba (nebo jak se to jmenuje) který si ty fotky načte z FTPka a já si pak zkopíruju zdroják a vložim ho pod popis aukce... Ale to mě napadlo až dneska když jsem nad tim uvažoval ještě usilovněji. Možná by pak v šabloně jen šla v podstatě měnit adresa odkazu odkud si má "nasát" fotky k zobrazení a to by bylo možná i přesně ono.
No uvidíme...
Díky za reakci.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0