Autor Zpráva
frauen
Profil *
Zdravím,

chtěl bych se zeptat, můžete mi doporučit nějaký tutoriál na vytvoření hodnocení pomocí hvězdiček? Chtěl bych si tuto možnost přidat na své stránky, abych mohl nechat uživatele hodnotit články.

Děkuji.
__construct
Profil
frauen:
Vpravo hore máš formulár na hľadanie na diskusii. Na dotaz „hodnocení pomocí hvězdiček“ sa zobrazí dosť riešení.
frauen
Profil *
Díval jsem se na zde již řešená témata, ale nikde jsem nenašel plné řešení. Našel jsem jen to, že někdo potřeboval s něčím poradit.

Proto jsem založil toto téma a žádám o radu.
frauen
Profil *
Našel jsem následující plugin, který funguje skvěle.

jRating

Můj problém je v tom, že v souboru jRating.php se musím připojit znovu k mysql a zadat konfigurační hodnoty pro připojení k mysql ručně. Zkoušel jsem pomocí include soubor config.php načíst, ale nefunguje to.

Neporadil by někdo? Mockrát díky.
trs
Profil *
Chces tutorial nebo hotove reseni?
(jak.seznam.cz/example/widgets/#rank)
frauen
Profil *
Raději bych něco s použitím jquery, pokud se jedná o řešení s js. Našel jsem výše zmíněný plugin jRating, nevím však jak načíst svůj konfigurační soubor s údaji do mysql databáze do souboru jRating.php, který data zpracovává.
Chamurappi
Profil
Reaguji na frauena:
JavaScript je potřeba jen na zafixování prokliknutého stavu a k tomu nepotřebuješ žádný framework. Jinak stačí použít pár odkazů, CSS a mozek.
Spectator
Profil
frauen:
Jediné co je na tom trochu složitější, je opakované hlasování. Jinak je to prostě pár tlačítek a podle určité číselné stupnice a průměru rozsvítíš požadovaný počet hvězdiček. Jednotlivá hodnocení ukládáš do db a z ní počítáš celkové.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0