Autor Zpráva
Mort
Profil *
Mám stránku jako tabulku. V td tabulky na text mám vedle sebe 4 divy - v každém divu obrázek.
Potřebuju teď pár věcí...
1) Nějak nemůžu dostat všechny ty divy na center toho td (horizontálně).
2) Mám na jednom z nich hover, přičemž v tom hoveru mám absolutně nastaveno, že se má posunout jinam (dolů). Jakmile to udělá, na jeho bývalé místo se posunout ty obrázky co byli vpravo od něj. Potřebuju aby su udrželi svoji pozici
3)Když se nahoveruje ten obrázek a popojedu myší o kousek (stále jsem na místě, kde stával bývalý obrázek), tak se to vráti do stavu bez hoveru. Nebo spíš to začne problikávat. Jako kdyby to nehoverovalo v každém pixelu toho obrázku.
Snad jsem to vysvětlil dostatečně, kdyžtak napište a já někam na net ty stránky hodim (zatim jen připravuju v počítači)
Ernie
Profil
Mort:
přičemž v tom hoveru mám absolutně nastaveno,
To znamená, že prvek má (měněnou) position:absolute?
Position: absolute vyjme prvek z dokumentu, takže zbytek stránky jím není ovlivněn
Možná by stačilo změnit position na relative:
Relativně pozicované prvky zůstávají v dokumentu a ostatní prvky ovlivňují, protože tam, kde by měly být původně, se udělá volné místo.
A to centrování je dělané jak?
Ukázka by pomohla.
Mort
Profil *
Práveže centrování není nijak, zkoušel jsem akorát tomu td dát text-align: center. A taky jsem zkoušel obalit divem a tomu dát align=center. Ale ani jedno nefungovalo
A právěže tou relativní to nejde, protože, ten výchozí obrázek je širší a na tom původním místě to rozšíří i tu díru pod ním a celý se to rozhodí tím pádem.
Ernie
Profil
Centrování se dělá pomocí margin:0px auto.
text-align zarovnává text.
Každopádně by byla vhodná ukázka, takhle hádat je těžké.
Mort
Profil *
Ten margin z neznámého důvodu nefungoval, ale udělal jsem to jinak...
Stejně tak to 2.
Ale to třetí s tím blikáním. Zjistil jsem, že opravdu na některých místech toho obrázku to nehoveruje a na některých ano. Neví někdo co s tím? Preload nepomohl, tím to není...
Mort
Profil *
Udělal jsem to celé jinak, ale to s tim blikajícím hoverem by mě opravdu zajímalo...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0