Autor Zpráva
Mart1n
Profil *
Ahoj, vůbec nevím jak to udělat a budu vděčný za každou radu i za rady určené pro odborníky.
Pokusím se tedy nastínit o co mi jde:
Mám systém, ten má vlastní soubory, vlastní mysql atd. a potřebuji na tu doménu vložit druhý systém.
Druhý systém bude vložen do složky /slozka/, bude mít vlastní soubory, vlastní config, index atd a vlastní mysql.

Potřebuji to udělat tak, aby to bylo univerzální, aby se ta /slozka/ chovala stejně jako doména třetího řádu. Univerzální tak, abych tam mohl nahrát cokoli, jako třeba wordpress, eshop či úplně jiný systém. V url by se to pak normálně zobrazovalo jako www.adresa.cz/slozka/....
Také se to musí napsat tak, aby ten první systém nebral url adresy a soubory v /slozka/ jako součást prvního systému.

Možná je to něco v htaccess, nebo něco jiného, netuším.
Mockrát děkuji
Jozin
Profil
Zdravím,

asi jsem nepochopil váš problém. Systém má prostě své složky, které používá... Pokud nahrajete jednu složku navíc, systém by si jí neměl všímat a pokud do této složky nahrajete další systém, tak bere zase tu svoji složku jako výchozí.

To znamená:
1. nahrát systém a nainstalovat na server.
2. vytvořit novou složku a zopakovat bod 1 s jiným systémem a samozřejmě nahrát do té složky.

Nevidím v tom žádný problém.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0