Autor Zpráva
krnac
Profil *
Zdravím,
nemůžu na stránkách uvádět ceny zboží. Jde nějak udělat to, aby mi zákazník napsal o ceny mailem a jemu se hned automaticky poslal ceník aniž bych to musel provést já sám?

děkuji
SwimX
Profil
krnac:
doporučuji dát na stránky tlačítko ->
<form method=post action=request_price.php>
  <input type=hidden name=id value=100>
  <input name=email>
</form>


a do request_price.php dát kód asi takto
$row = mysql_fetch_row ( mysql_result ( "SELECT price FROM table WHERE id = $_POST[id] " ) );
$zprava = "Cena zbozi je: $row[0] Kc";
mail ( $_POST [ 'email' ], 'Cena', $zprava, $heads );


v dotazu na DB ošetřit SQL Injection, odesílat jen na platný email, na závěr přesměrovat a jak docílit češtiny v emailu najdeš ve zdejším FAQu.

Pokud trváš na emailu -> zkus googlit autoresponder a podobné, ale jak mu pošleš cenu, která se podle mě mění a je v datbaázi?
krnac
Profil *
Stránky mám na redakčním systému webnode, takže se do kodu nedostanu.. Cenu bych chtěl posílat v pdf. Ale pozor, jak jsem psal na stránkách nesmím mít ceny!! Tu musí získat zákazník pouze mailem..
SwimX
Profil
krnac:
tak do stránek napište pošlete email s předmětem: zadost o cenik na email: ..... a v tom emailu nastavte filtr, že vše co má tento předmět zprávy, odpovědět s přílohou pdf. seznam, gmail, všichni tyto filtry nabízí..
krnac
Profil *
Jo skvělí nápad, používám seznam.cz ale dívám se na to a nevím jak na to.. Můžete mě navést?? Moc díky
Davex
Profil
Na stránce můžeš použít nějakou službu typu http://blueboard.cz/sluzby-blueform a tak se zpráva od zákazníka pošle na e-mail, kde budeš mít nastavenou automatickou odpověď s přiloženým ceníkem, jak píše SwimX.
SwimX
Profil
krnac:
na seznamu filtr: http://napoveda.seznam.cz/cz/email/nastaveni-schranky/filtry/automaticka-odpoved/
ale teď koukám, že nejde přiložit soubor - tak ho umístit na stránky a dávat odkaz na něj? s tím, že ze stránek se na něj nebude odkazovat?
krnac
Profil *
Tj. ono! díky moc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0