Autor Zpráva
easy
Profil *
Dobrý den
Měl bych dvě otázky jak se pozicuje od středu stránky, nebo jak se ta stránka tvoří tak, aby byla na středu bez použití třeba tabulky, která je vycentrovaná a celý obsah je v <td> ? V tom souvisí i moje druhá otázka Dá se vytvořit stránka bez použití tabulek, pomocí pozicování, taky by mě zajímalo, jak se pak pozicuje text do prostoru, bo si to nedokážu představit normálně přes tabulky se totiž dá do td a dál se to nemusí moc řešit, ale v pozicování se musí sám napozicovat do prostoru? Byl bych rád kdyby mi někdo tuto problematiku objasnil nebo poslal nějaké odkazy.Předem Díky všem co příspějí, na jakpsatwebu sem našel jen pozicování jak se dělá a návod na stránku přes tabulky, ale nikde sem tam právě nenašel stránka přes pozicování pokuď se to teda vůbec dělá?
Plaváček
Profil
easy:

Nevím, zda jsem správně pochopil otázku, ale možná by ti tento návod mohl pomoci: http://www.malenek.cz/cs/clanky/webdesign/vertikalni-a-horizontalni-centrovani
easy
Profil *
Díky za příklad nemá ještě někdo něco s touto problematikou, toto se mi opravdu hodí.
Rellik
Profil
http://firstpage.profitux.cz/?page=css Máš tam několik příkladů... Jinak tabulky nejsou na dělání grafiky stránek, ale spíš na výpisy z DB - osobně moc tabulky nepoužívám ani na ty výpisy.... ;)
panther
Profil
rellik:
tabulky jsou na tabulky. Pokud v DB nejsou tabulkova data, nepatri tabulka ani sem.
Bubák
Profil
Pozicování není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá a pro většinu začátečníků není vhodné.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=19&topic=118545

Koukni na Jednoduché schéma stránky
Složitější layouty najdeš na mnoha místech webu, hezká sbírka je třebas na http://blog.html.it/layoutgala/.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0