Autor Zpráva
triniti
Profil *
prosim vás, zkusili byste někdo stáhnout nějakej obrázek z www.dancesportinfo.net ??? já totiž když ten obrázek otevřu a stáhnu, tak se zobrazí úpně průhlednej... nevíte, jak to udělali???
Petra
Profil
Tak to nevím, mně se zobrazí tak, jak vypadá na stránce... (zkoušela jsem "Your advert here" v pravém sloupečku) ... tak možná bude chybka jinde.
Martin Kuželka
Profil
Vím, jak to udělali. Ten obrázek, který ty chceš, je daný jako pozadí a přes něj je ten průhledný roztažený na celou výšku a šířku té požadované fotky. Celkem dobrý způsob proti amatérům (tím nechci nikoho urazit).
Petra
Profil
Martin: Tak tenhle trik jsem vůbec neznala, hezký :-) Ale myslím, že zrovna tady jsou všechny obrázky v kódu.
triniti
Profil *
a kdes vzala to "Your advert here"???
Martin Kuželka
Profil
Petro, já a asi i triniti jsme mysleli po kliknutí zde na detail fotky...
Petra
Profil
triniti: Takový obrázek s botou, v pravým sloupečku pod nápisem "news" ... doufám, že koukám na správnou stránku. S kterým teda konkrétně obrázkem je tam problém?
Martin Kuželka
Profil
BTW, jestli ty fotky chceš, tak by si je měla zaplatit...
bojars
Profil
adresa: http://www.dancesportinfo.net/Pictures/transparent.gif hovorí za všetko...
Petra
Profil
MArtin: Ajooooo, už to vidim :-))) Jen teď nechápu, proč zrovna mně to musí myslet jinak než ostatním :-( Ten obrázek se fakt ukládá jako transparent :-)
Martin Kuželka
Profil
Celkem šikovná věcička :)
bojars
Profil
To ešte aj preto, že je to *.gif, ten už nikdy nebude mať pôvodnú kvalitu+tá priehľadnosť...

IMHO triniti: treba si objednať originál...

:-)
triniti
Profil *
a taky je tam nějakej brutální zdroják:)
triniti
Profil *
Petra: už vim, cos myslela, ale já sem měla namysli obrázky z fotogalerie...:)
marcela
Profil *
tak to jsem z toho jelen já jsem to normálně stáhla teda pokud fakt šlo o ty fotky těch tančících párů, ale bylo to v gif - nekvalitní i když já to nepotřebuju vůbec, takže mi to bylo jedno
triniti
Profil *
miniaturu stáhnu taky, ale zvětšenej se uloží jako "transparent" a ten se otevře průhlednej...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0