Autor Zpráva
candiess
Profil
Dobrý den, chci se zeptat, co všechno potřebuji k provozu webu na svém vlastním serveru.
Je to takový školní projekt a spočívá to v tom, že mám web již hotový, jenže je to něco mezi sociální síti a uloz.to, respektive, každý uživatel by měl mít třeba 3GB prostoru na svém účtu, ale neznám hosting, který by tolik umožňoval, proto bych chtěl, aby se soubory ukládaly na domácí server.

Vím že potřebuji něco jako veřejnou IP a tu mám ten pocit mohu koupit u poskytovatele internetu, mohu vědět co ještě potřebuji? Díky všem za, kteří mi chtějí pomoct a nikoliv kritizovat jak to tu mají někteří ve zvyku :)
Darker
Profil
Jestliže je to jen školní projekt, stačí mnohem méně místa. Koneckonců, kdyby všichni uživatelné G-mailu jeli na doraz, taky by googlova velkorysost splaskla :)
Ale abych jen nekritizoval, jak to mám ve zvyku.
Potřebuješ počíteč, na který potom pomocí administrace routeru přesměruješ požadavky na portu 8080 a na počítači musíš mít nainstalovaný serverový OS.
A na to všechno potřebuješ peníze a čas, toť vše.
candiess
Profil
Darker:
Peníze jsou a čas řekněme taky :)
a s tím ,,školní projekt" jsem to asi podcenil, je to trošku větší objev :)
Mam v plánu rozjet studentský web, je to docela velký projekt a myslím že to bude mít i budoucnost, ted jen aby mi někdo ukázal cestu.. :)
candiess
Profil
A nebo co říkáte na tuhle nabídku?
Pokud je tam neomezený diskový prostor, pak je to přesně pro mě, zhodnoďte prosím :)
YoSarin
Profil
candiess:
Jestli s takhle ambiciózním projektem chceš jít na nějaký hosting, tak pro začátek bude asi nejvíc vyhovovat virtuální server (i ty na tebou vybraném hostingu mají).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0