Autor Zpráva
fdsdf
Profil *
Zdar.
Chtěl bych si na spodek stránky napsat takovy to Copyright bla bla... ale mám problém, že mi to nejde dat dolů. když to jenom odentruju, tak je problém v jinym rozlišení.
Nevíte nákej přikaz, aby se to drželo dole? dík moc
Jozin
Profil
Ahoj, jestli myslíš, i když nejsi na konci stránky, ale aby to bylo stále dole, tak je to v css position: fixed; bottom: 0; Jestli myslíš něco jiného tak to lépe popiš a ukaž živou ukázku.

Jozin.
fdsdf
Profil *
no mám to v HTML. a je to na zabavy-akce.cz
Jozin
Profil
fdsdf:
To jsou tvoje první stránky, že? CSS vůbec neumíš. a HTML se teprve očividně učíš. Tak toto zatím neřeš. Ještě se musíš hodně učit, než budeš moci řešit takovéto věci.

Dám ti malou radu. Najdi si doctype. Projdi si jakpsatweb jako html. Máš tam chyby už jenom v samotném HTML.
panther
Profil
fdsdf:
http://weblog.plavacek.net/2005-02.html#1108716997
Bubák
Profil
fdsdf:
no mám to v HTML.
Budeš muset použít CSS a hledej "patička vždy dole". Krom Plaváčkova řešení existuje i pár jiných, podobných.

panther:
Nepředbíhat ;-)
fdsdf
Profil *
no dělal to kámoš, a já mu to trochu "vylepšuju" prostě jenom ty barvy a tak, jak si to představuju já.
To s tím jak to dat dolu potřebuje on
Css prej nechce
a ten plaváškův způsob nebere háčky a čárky a zpousta dalších věcí
panther
Profil
fdsdf:
Css prej nechce
bez CSS to nejde. Pokud tedy pominu opičárny v JS. Spíš si myslím, že neví, co chce. Přesně na tohle CSS slouží.

ten plaváškův způsob nebere háčky a čárky
nebo jen plácáš. CSS nemá s diakritikou na webu nic společného, chybu hledej jinde - v kódování.

a zpousta dalších věcí
Spousta? Například?

Přišel jsi na fórum pro radu, radu jsi dostal. Co víc chceš?
Bubák
Profil
fdsdf:
Css prej nechce
Bez CSS to nepůjde.

ten plaváškův způsob nebere háčky a čárky a zpousta dalších věcí
Chyba je u tebe, jednak Plaváček na stránce české znaky , druhak CSS nesouvisí s kódováním národních znaku a treťjak nevím, co je "zpousta dalších věcí, ale zřejmě je neumíš do Plaváčkova řešení implementovat.
fdsdf
Profil *
panther:
tak další věci (co mi psal ten kámoš):
1. tam u těch tlačítek není vidět tabulka
2. i na mojem dost malým displeji je to smrsknutý na šířku a co teprve na širokoúhlým
4. dává to tam vespod zbytečnou žlutou tabulku která nejde dát pryč
5. nejde center
panther
Profil
fdsdf:
1. tam u těch tlačítek není vidět tabulka
nevím, jakou tabulku myslíš, ani jak to má vypadat. Do hlavy ti nevidím.

2. i na mojem dost malým displeji je to smrsknutý na šířku a co teprve na širokoúhlým
bavíš se o Plaváčkově příkladu, nebo tvém webu? Tvůj web se roztahuje na 100% šířky monitoru, Plaváček má nastavenou nějakou pevnou šířku. Není problém ji změnit.

4. dává to tam vespod zbytečnou žlutou tabulku která nejde dát pryč
jde. Hledej, je tam pár řádek CSS.

5. nejde center
jde.


Samozřejmě, Plaváčkův příklad je ilustrační a má ti pomoci umístit patičku na spodek webu. Je tam potřeba pár zásahů v CSS a HTML, aby to přesně sedlo na tvůj web. Ono moc dobře nejde udělat stránku tak, aby každý mohl jen copy-pastnout a odejít :-)

Jestli nejsi schopen pochopit nějaký - a docela dobře popsaný - návod, raději se na to vykašli a nech patičku tam, kde je. Dodej dostatek obsahu a bude taky dole.
Cokies
Profil
Zdravím, podobný problém, ale jak udělat, aby mi <DIV> na stránkce byl vzhledem k různému rozlišení vždy uprostřed, ale ne horizontálně ale vertikálně,
position: absolute; top: 50%; vertical-align: middle; mi nefunguje... tedy ne tak jak bych chtěl, aby celý div byl centrovaný na střed ne jenom jeho začátek, navíc pak nastává problém, že se div zarovná do leva, protože je vyjmut z celého toku dokumentu, nějaká rada?
Plaváček
Profil
Cokies:

Viz třeba: http://www.malenek.cz/cs/clanky/webdesign/vertikalni-a-horizontalni-centrovani

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0