Autor Zpráva
Tommy33
Profil
Zdravím,

chtěl bych se zeptat.... mám intranetové stránky, kde na serveru je uložena databáze (několik) a po proklikání meníčkem např: dokumenty>office>word ...by se zobrazil daný výpis z databáze, a při kliku na nějaký ten dokument by se otevřel v novém okně... děkujů
Medvídek
Profil
Tommy33:
Pokud neumíš pracovat s databázemi a php vůbec, tak to je spíš dotaz do sekce práca a zakázky, jelikož to není kód na pár řádků.
Tommy33
Profil
supr, díky za konstruktivní odpověď...
Medvídek
Profil
Tommy33:
Neber to zle, ale přijdeš, napíšeš o nějakejch stránkách [odkaz?] kde je na serveru uložena db (několik) [jaké, typ db, struktura?] a chtěl bys zobrazovat výpis z db [z jaké, jakej sloupec atd?] a při kliku na nějaký dokument by se otevřel v novém okně [jakej dokument? jako html stránka? nebo pdf?]

Ale abys neřekl že jsme tu zlý

zobrazení dat z db
otevření nového okna
úvod do databází v cz
Tommy33
Profil
Noo tak stačí napsat že je třeba napsat vícero informací... a já se rozepíšu...

stránky: jedná se o intranet, který poběží na vnitřní podnikové síti, nepřístupný z venku, veškeré data jsou uložena na serveru na za-sdíleném sítovém disku...
připojil jsem se k té db na serveru jmenuje se pel-sql2.pel.com - Systems ...v ní jsou uloženy další databáze (v Accessu) mě zajímají tyto 2: dbo.weblibrarym a dbo.webnotice - v první je stkruktura dokumentů z serveru, -> release,documents,groupname,type,name,caption,filehost,filepath,filename,dateposted,rowld.... a v druhé je klasický notice board.. dateposted,subject,file,postedby,expirydate <- notice board by měla být zobrazena na první straně intranetu... index.html
jedná se mi o tu první, z té bych chtěl vypsat dokument... jakej sloupec? stačil by mi sloupec Name ... třeba by mi to tam vypsalo 5 dokumentů které se nacházejí v dané skupině.. měly by být vypsané indexy odkazující na dokument (PDF,JPG,XLS,DOC)

děkuju
YoSarin
Profil
Tommy33:
A chceš si to napsat sám? Pokud ano, prostuduj ty tři odkazy od Medvídka (akorát místo mysql si najdi něco, co se bude týkat PHP a MS Access - třeba tadyhle (bohužel nemám čas prostudovat to pečlivěji)).
Až to budeš mít prostudované, zkus něco vytvořit a neváhej sem přijít s nějakým problémem - teď je tvůj požadavek natolik rozsáhlý a abstraktní, že se opravdu nedá dělat víc než odkázat na manuály...

Pokud cheš, aby to vytvořil někdo jiný, tak by se to opravdu mělo přesunout do Práce & zakázky, protože to není žádost o radu.
Tommy33
Profil
Tak sem myslel že si to přečte někdo kdo ten script má napsanej, vloží ho sem a je to .)) asi až moc bláhové, což

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0