Autor Zpráva
Rybana
Profil *
Používám gmail a zajímala by mě jedna věc. Občas se stane, že potřebuji zaslat například pěti až deseti lidem ten samý mail. Abych pořád nemusela kopírovat text, kde si to mám uložit? Jakože bych to měla uložený a dycky bych jen dopsala komu to poslat. Dík
Rellik
Profil
A jaký je problém do kolonky "komu" dát všechny příjemce naráz?? ;-)
Rybana
Profil *
Ano to vím, ale když se například posílají stanovy pro výplaty a každému v jinou dobu chodí peníze, nemůžeme to posílat všem. Aby nešlo poznat, kdo kdy dostane peníze. by se pak všichni vyptávali proč ten dřív a já pozdějš...
Rellik
Profil
Tak s tím neporadím, leda si to uložit jako koncept, a pak to z něho kopírovat a posílat, ale to by asi bylo to samé jako teď... Teď sem to všelijak zkoušel, ale výsledek žádný... Takže nezbyde než to kopírovat jako doposud. Nebo možná někdo poradí jak na to, já tem email v podstatě nepoužívám tak neznám všechny funkce, používám firemní a když chci něco poslat více lidem, tak to udělám jak sem psal v minulé odpovědi - naklepu je všechny naráz...

Trochu OT:
Jinak o jiném chození peněz je to jedno ne? Každý má jinou banku a proto to chodí rozdílně... Mě taky výplata chodí o 2 dny dřív než kolegovi a oznámení dostaneme zároveň. Vůbec to neřešíme protože víme, že to všude trvá jinak dlouho...
Rybana
Profil *
Hmm, tak to asi budu muset pokaždý vše kopírovat :(
Marek Prokop
Profil
Aktivujte si laboratorní funkci Canned responses.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0