Autor Zpráva
dfsfdsf
Profil *
Ahoj, nedávno jsem si na svůj web dal návštěvní knihu podle tohoto návodu.
Vše bylo bez problému, jen když když jsem se pokusil vložit příspěvek, dopadlo to takto.

Chyba je asi na mojí straně, protože na těchto stránkách je úplně stejná návštěvní kniha podle úplně stejného návodu.

Nevěděl by někdo, jak bych mohl z příspěvků odstranit ty texty typu:
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/zabavy-akce.cz/zabavy-akce.cz/navstevni-kniha/functions.php on line 14

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/zabavy-akce.cz/zabavy-akce.cz/navstevni-kniha/functions.php on line 8


... atd.?

Moc děkuji za případné odpovědi.
Jozin
Profil
Zdravím,

máš totiž novější PHP a tam už jsou perl comactibile (nebo jak se to píše) regular expression. Všem co umí dobře anglicky se omlouvám já jsem se totiž anglicky v životě neučil :-D.

Zkus sem napsat právě řádky, kde se funkce eregi a ereg_replace nachází a někdo ti je buď přepíše nebo poradí ;).
panther
Profil
Jozin:
Všem co umí dobře anglicky se omlouvám já jsem se totiž anglicky v životě neučil
tak piš česky.

dfsfdsf:
chybová hláška hovoří jasně, ne? „Function [...] is deprecated“, to snad víš, co znamená.

Více o funkci (kde se toto dočteš taky + najdeš i funkci, kterou ji nahradit) v manuálu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0