Autor Zpráva
Ferda587
Profil *
Dobrý den, snažím se naformátovat text do webu podle údajů v PS. V PS se mi zobrazuje Arial Narrow 32pt white. Tudíž to napíšu do stylu tzn.
color:white;
font-family: Arial Narrow;
font-size:32pt;

Jenže výsledky se liší viz.

Správné

Špatné
Nevíte někdo, jak mám teda na webu docílit stejného vzhledu jako v PS?
Sir Tom
Profil
Ferda587:
Dobrý den, hodnoty stylu font-family musí být v uvozovkách:
font-family: "Arial Narrow";

Podle Vašeho zápisu font-family převezme pouze hodnotu Arial a Narrow bude ignorovat.
Ferda587
Profil *
To mě napadlo hned po tom, co jsem to sem napsal. Ale i tak je výsledek pořád stejný.
Fabulator
Profil
Minimálně tohle písmo není natolik rozšířené, aby se mohlo použít na webu...
Ferda587
Profil *
Já to viděl v jedné templatě právě. Jen bych teda chtěl vědět či to vůbec jde. Jestli opravdu NE přesně jak tu říká Fabulator, tak není asi co řešit. Není alespoň nějaký parametr jako tloušťka písmena?
pavuk
Profil
zřejmě to písmo nemáš v systému nainstalovaný. Případně zkus jak donutit prohlížeč zobrazovat stránky s neobvyklým písmem font-face
Julda
Profil *
Neřeš písmo, řeš obsah stránek... navíc to písmo každý nemá jak tady napsal Fabulator já jelikož mám linux a ne windows, nemám žádné písmo co má win a obráceně. Kdybych cpal na stránky písmo, které mám já v linuxu, nikdo by se nepodíval na stránky ve windows (aspoň teda ne tak jak by měly být zobrazené)... A pokud chceš to písmo za každou cenu udělej to jako obrázek - pokud to máš do menu nebo něčeho podobného..
patlal
Profil
Ferda587:
Také ten font nemám, ale vypadá jako tučný.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0