Autor Zpráva
7Skun
Profil
Dobrý den. Pokoušel jsem se pochopit kódy přihlášení ( i registrace), ale nešlo to :´(. Když se mi to povedlo
(formulář), zadal jsem tam ID a Heslo uživatele, ale bylo to neošetřené, to za prve. Druhá věc je, že se tam mohl přihlásit každý ( zadal nesmysl a pustilo ho to ). Napadlo mě, jestli by nešlo spojit zaheslování stránky což jsem tu objevil :

<body>
<?php if($_GET["heslo"] != "mellon"): ?>
    <!--přihlaąovací formulář -->
    <form>
        Zadej heslo: <input type="password" name="heslo">
        <input type="submit">
    </form>
<? else: ?>
    <h1>Vítejte v Morii!</h1>
    ... další tajný text
<? endif ?>
</body>


s "php formulářem":
<body>
<form method="GET" action="zpracovani_formulare1.php" >
<p>Zadejte oblíbené jídlo: 
<input type="text" name="jidlo" size="20"> 
<input type="submit" value="Odeslat"></p>
</form>
</body>

<body>
<H1>Zpracování formuláře</h1>
<p>Výborně! Zajdeme si někdy na čaj a k tomu si dáme 
<? echo $jidlo ?>!
</body>
(,že se tam někoho jméno objeví = SIMULACE --> no prostě : asi bych nedokázal udělat sám virtuální stáj = automatické aktualizace hry pro XX hráčů. No a tak bych udělal takovou simulaci. Každý hráč by se registroval formulářem blueboard.cz a já mu na jeho email poslal heslo<--vstup a jméno <-- jen tak ;) to by se na stránce zobrazilo kódem. ) Má to cenu? Popř. jak kód udělat? Kdybych to dělal s aut. aktualizací, jak :D ? Děkuji předem!!! Hezký večer!!
Jozin
Profil
Zdravím,

obávám se, že s tvými zkušenostmi a znalostmi nedělej hru pro více hráču... respektive hru, do které se máš přihlašovat. Zkus třeba hádání čísla...

Při prvním vstupu do "hry" se do session uloží číslo v rozmezí, které udáš. Rozmezí musí samozřejmě vědět hráč... a ten hádá číslo, kde se při každém odeslání formuláře přičte jeden tah a vyhodnotíš, zda je číslo větší, či menší... Pak to můžeš upravit, aby třeba číslo které je do rozdílu 20 od čísla bylo "o trošičku méně" a při třeba 100 "o mnoho méně".

Prostě postupně... až doděláš tuto hru, že bude dobře hratelná, tak můžeš zabudovat highscore. Nakonec i přihlášení/registraci... prostě jít podle svých schopností.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0