Autor Zpráva
Jonatán
Profil *
Ahoj,
měl bych dotaz. Na mail mi chodí spousta mailu, které při otevření obsahují místo textu obsah webu (v místě kde je obvykle text). Trochu mi to připomíná vnořený rám. Jak udělat grafiku (nebo design webu) bych si dokázal přestavit, ale jakým způsobem ho vložit do obsahu mailu? Aby se nezobrazoval pouze jako odkaz na stránku nebo příloha, ale jako otevřený obsah v oblasti textu pro mail.
Koukal jsem na internetu, ale je tam jenom popis pro marketing - direct mailing. Mě jde o "technikou stránku" věci.

Díky za odpověď.
Jonatán
ninja
Profil
Musíte poslat email vedle bežného plain textu s patřičnou html přílohou (případně i obrázky). Větina emailových klientů to udělá za vás.
Jonatán
Profil *
Dobrý den,
abych řekl pravdu moc tomu vysvětlení nerozumí. Nemohl by jste to prosím vysvětlit nějak jednodušeji?
Děkuji
Jonatán
Profil *
Ještě bych chtěl dodat: udělal jsem grafiku a nechal jí vyexportovat pro web, obsah soubor.html jsem vložil jako text mailu a rozřezanou grafiku, jsem vložil jako přílohu..výsledek byl html text v mailu s přílohou obrázků...což je asi logické. Používám klasický mail od seznamu.
Právě moc nechápu to vysvětlení: "Musíte poslat email vedle bežného plain textu s patřičnou html přílohou..."
Ještě jednou díky
ninja
Profil
Přes webový klient Seznam emailu to dost možná nepůjde. Ale nevím, nepoužívám jej. Proč se nezeptáte na jejich podpoře?
Jonatán
Profil *
Tak já se klidně zeptám :)
a ten postup co jsem psal výše (19.7/10:11) je správně?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0