Autor Zpráva
wizardik
Profil *
Ahoj chci si udělat blog ale chci aby to lidé mohli komentovat (to co sem tam napsal např. napíšu článek a pod nim bude třeba přidat komentář nebo tak něco. Neví někdo skript? na www.php.jonweb.cz jsem to už hledal a našel ale bohužel nejde stáhnout tu požadovanou složku takže je mi to k ničemu.
Medvídek
Profil
wizardik:
http://www.php.jonweb.cz/skripty/komentare/download/ mně odkaz stáhnout funguje.
wizardik
Profil *
Jo mě už taky nevím proč mi to před tím nefungovalo ale ještě mám dotaz. U té instalace mi tam řekli že mám do mého vlastně indexu.php napsat odkaz na stylopis jenomže pomocí stylopisu už tam mám něco udělané. jak to mám udělat?
wizardik
Profil *
Myslím tohle \<link rel="stylesheet" type="text/css" href="./kom/styl.css" media="screen" />
blaaablaaa
Profil
wizardik:
pridej tam dalsi:
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="./kom/styl.css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="./kom/dalsi_styl.css" media="screen" />
wizardik
Profil *
Děkuji za radu ale bohužel to stejně nefunguje......
Vždy to napíše" Komentare pro tuto URL nebyly nalezeny!" Uz si nevim rady
No5
Profil *
Musíš u každého článku, kde chceš mít povolené komentáře vložit na místo kde je chceš mít tento kód:
<?php
include("./kom/index.php");
?> 


pak se přihlásit do administrace a ke každému článku přidat možnost komentářů. Uděláš to tak, že po přihlášení je tam formulář "Přidat komentáře" a tam napíšeš název a jako další URL adresu daného článku. Samozřejmě musíš mít vytvořenou MySQL databázi a správně vyplněný soubor konfigurace.php.

Pak už po přidání URL adresy článku (v administraci komentářů) se na stránce s článkem bude zobrazovat formulář k přidání komentáře.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0