Autor Zpráva
Joseph
Profil *
zdravím

na mojom webe blokujem návštevníkov zo SR týmto spôsobom:
Order Deny,Allow
Deny from .sk


chcem ale vedieť ako týmto blokovaným IP adresám zo SR zobrazím stránku stránku kde bude napísané, že prístup na túto stránku im bol blokovaný z dôvodu toho a toho
Bubák
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/clanky/errordocument-404.html
Joseph
Profil *
Bubák:
http://www.jakpsatweb.cz/clanky/errordocument-404.html

no tu 403 mozem pouzit v korenovom adresary(ked pride slovensky navstevnik-napise mu: navstevnici zo SVK nie su vitani) ale napr ked pojde niekto do adresara napr admin kde napise mu toto tiez: navstevnici zo SVK nie su vitani)

riesenim by bolo dat este jeden htacess do adresara admin, kde bude zadefinovana dalsia chybova stranka so vseobecnym textom napr.: do tohoto adresara nemate pristup
(toto by bolo vlastne napr pre ceskeho navstevnika, ak by som htacess do adresara admin nedal, ceskemu navstevnikovi by napisalo: navstevnici zo SVK nie su vitani, co nie je moc dobre)

rozmyslam dobre alebo mate este lepsie riesenie?
Petr ZZZ
Profil
Trochu mimo téma, ale proč chceš vlastně nějakou zemi kompletně vyloučit?
Joseph
Profil *
Petr ZZZ:
Trochu mimo téma, ale proč chceš vlastně nějakou zemi kompletně vyloučit?

no to je velmi zaujmava tema, SVK traffic musim vylucit pretoze mi to prikazuje zakon SR
Joseph
Profil *
je nizsie uvedene risenie dostatocne pred zabranenim navstev zo SR?

Order Deny,Allow
Deny from .sk
ZetRoZet
Profil *
Blokování skupin IP podle IP i podle IP-name mám zabudováno v PHP skriptu - vyzkoušet lze např. "zetrozet.biz?load=sorry", ale jak návštěvníkovi z neblokované IP Tě jakýkoliv link na stránkách pustí dál. Tady na diskusi je to příliš rozsáhlý skript.

Mimochodem jak chceš zjistit slováka přistupujícího z adresy bez veřejné IP-name = pouhá číselná IP.
Joseph
Profil *
ZetRoZet:
Mimochodem jak chceš zjistit slováka přistupujícího z adresy bez veřejné IP-name = pouhá číselná IP.

v tych to ip sa moc nevyznam takze mi to mozes vysvetlit
takze zapis

Order Deny,Allow
Deny from .sk

nestaci?
ZetRoZet
Profil *
Mě lezl na web uživatel s IP 96.50.0.167 a 96.50.0.168 a bez IP-name a po čase jsem (přes toplist.cz) zjistil, že to bude z Kanady. Pro Vás existuje Toplist.sk taky. Problém je v tom, že u některých návštěvníků se IP-name nedopátráš a v mnoha případech Ti na stránky mohou přistoupit uživatelé přes "prostředníka".

Jinak, na svoji IPv4 adresu a IPv4 name se můžeš podívat na ip.zetrozet.biz, ale když si otevřeš "translate.google.com" a zadáš si jakoby pro "překlad" ip.zetrozet.com, uvidíš úplně jinou IP adresu a IP name. Problém je v tom, že přesně těmito způsoby to "vidí" htacces i skripty na Tvém webu.
ZetRoZet
Profil *
Doplním - samozřejmě na ip.zetrozet.biz a ip.zetrozet.com je zcela identický skript a zkoušet můžeš co Ti budou zobrazovat jak je libo.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0