Autor Zpráva
Rufr
Profil
Nazdar, jde udělat eshop v html?
jenikkozak
Profil
HTML je jazyk, který při tvorbě e-shopu upotřebíš. Ale jen s ním není možné fungující e-shop postavit.
Rufr
Profil
je třeba php? Může být index.html?
panther
Profil
Rufr:
chceš tvořit eshop a ptáš se, jestli můžeš spouštět PHP scripty v HTML dokumentu? Raději si na ten eshop někoho najmi, nebo špatně dopadneš (ber to jako dobrou radu).
Rufr
Profil
Mě totiž jeden psal že to jde, já že: to není možné... tak jsem se zeptal. Ale jako já když dám web templates e-shop do googlu, tak je to všechno v html.. Tak mohl by někdo..nějaký odkaz? ;)
Diky
panther
Profil
Rufr:
je rozdíl mezi eshopem (např. PHP) a eshop template (eshopovou šablonou, tedy HTML).
Medvídek
Profil
Rufr:
když dám web templates e-shop
Tak se ti objeví nakódované html šablony.
Rufr
Profil
Toto že je nakódované?
Stáhnul jsem, smazal jsem, ale potřebuji něco podobného, tak pokud by jste byli tak hodní, tak mi prosím něco pošlete. Dékuji moc!
panther
Profil
Rufr:
samozřejmě, co myslíš, že to je?

Možná máš i mylnou představu, cože to vlastně je ten „nakódovaný web“.
pavuk
Profil
Rufr:
Toto že je nakódované?
No a co jinýho by to mělo bejt? Vyšívaný? Batikovaný? Samozřejmě že je to nakódovaný, a to v HTML, jak ses mohl dozvědět o kousek výš v [#6] a [#7]
Petr ZZZ
Profil
Rufr:
Pominu-li dobrodružnou možnost nechat si zasílat požadavky zákazníků na e-mail a stav skladu, objednávek a zásilek archivovat ručně, potom v samotném HTML eshop jako celek vytvořit nelze. Rozhodujícím znakem eshopu v pravém slova smyslu je automatizovaná komunikace webu s (potenciálním) zákazníkem. Tuto komunikaci obstarává nějaký skriptovací jazyk; většinou, pokud vím, je to PHP. Samotné stránky jsou nakódované v HTML, jejich vzhled pak (dnes v drtivé většině případů) v CSS.
Rufr
Profil
Hoši díkyte, trochu jsem se zbláznil a nepřemýšlel..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0