Autor Zpráva
kubik
Profil
Na těchto stránkách: http://www.vet-histopath.cz se snažím upravit modul joomly, který tam přidává ta ouška vlevo. Výchozí chování modulu je takové, že se po načtení zobrazí jedno konkrétní ouško. Avšak mým cílem je, aby se zobrazovalo to, ke kterému se vztahuje zobrazený článek, takže ta ouška pak budou fungovat jako taková nějaká navigace.

Domnívám se, že se o to stará následující kód:
$document->addCustomTag( "<script type='text/javascript'>"."window.addEvent('domready', function(){".$rollover .
                         "new Accordion('#qaccordion .tabber', '#qaccordion .content', {".
		        "display: ousko_viditelne,".
                                "alwaysHide: ". $alwaysHide .",".
		        "opacity: ". $opacity .",".
		        "onActive: function(toggler, element){".
				     "toggler.setStyle('background', 'url(". $baseurl ."/images/arrow2.png) no-repeat right -2px');"."},".
		        "onBackground: function(toggler, element){".
				     "toggler.setStyle('background', 'url(". $baseurl ."/images/arrow1.png) no-repeat right -2px');"."}})".
	         "});".
"</script>");


Proměnnou
ousko_viditelne
plním v každém článku jakýmsi pořadovým číslem a podle něj se má rozbalit příslušné ouško.

Zkoušel jsem to ve Firefoxu a v Konqueroru - funguje. V Opeře bohužel ne. (V jiných prohlížečích zatím nemám možnost.) Nevíte někdo prosím, co té Opeře vadí?

Já se v Javascriptu moc nevyznám a co jsem zatím našel, tak stejně nepomohlo. Díky všem za jakékoliv náměty,
kubik
Profil
Vyřešeno.

Byla to moje chyba, měl jsem tam zapomenutý kdesi ještě jeden řádek, který to zřejmě prznil natolik, že to té Opeře vadilo.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0