Autor Zpráva
Rodnok
Profil *
dobry den,mam jednoduchy dotaz.v cem by jste doporucili naprogramovat player mp3 na web?chtel jsem to delat v php.popis: jedna se o internetovy jukebox,ale nechci mit navoleny svuj playlist,ale aby ho mel moznost navolit navstevnik sam.diky za info,omlouvam se za diakritiku,pisi z mobilu,omlouvam se za diakritiku,pisi z mobilu


Moderátor Joker: Titulek „V cem programovat? dobry den,mam jednoduchy dotaz.v cem by j“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Johnik
Profil
Flash.
Rodnok
Profil *
no ale třeba v Adobe Flash Platform mě to příjde složitější a bude z toho méně kvalitní výsledek,nemyslíš?
Krakatoa
Profil
V PHP přehravač na web nenaprogramuješ, musí to být něco u klienta, tedy např. flash.
pcmanik
Profil
Johnik:
HTML 4,5 - tag audio a flash nieje treba
FrantišekHliva
Profil *
pcmanik:
audio nefunguje v IE6, IE7 ani v starších verziách Mozilly
joe
Profil
Rodnok:
mě to příjde složitější a bude z toho méně kvalitní výsledek,nemyslíš?
Složitější to je a výsledek záleží na tom, jak dobrý jsi návrhář a programátor v ActionScriptu. Ale určitě existují už i hotové flashové přehrávače, kam se nastaví jen seznam skladem (pracovat budou asi s XML souborem). Tzn. že by sis akorát vygeneroval XML soubor se skladbama pro uživatele, předal tomu přehrávači a on si je zobrazí. Nic složitého.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0