Autor Zpráva
DeLord
Profil *
chtěl bych si na spodek mojí stránky přidat chat podobný tomu, jako je na facebooku. zkoušel jsem využit službu blueboard.cz, která je jinak fajn, ale ten jejich chat se mi nepodařilo umístit do divu. udělal jsem si takový nákres, jak by to mohlo vypadat, jen kdybyste to nepochopili: Odkaz. neví někdo o nějaké takové službě, popřípadě jak takhle umístit chatboard z toho blueboardu? díky
janbarasek
Profil
DeLord:
Jestli chceš, tak ti pošlu zdrojáky jednoho mého starého chatu. Můžeš lehce upravit design a půjde to. Dopředu říkám, že to není žádná sláva, ale psát se přes to dá.

Stažení: ********************************
Nevím jak si zdatný, ale snad si to dokážeš nějak poupravit. Poslal jsem k tomu možná nějaký blbosti okolo, je to přímo vyjmutý ze složky s chatem, kde to používám ke komunikaci mezi členy jednoho klanu v jedné hře.

Podle zdrojáků pochopíš ovládání.
Skoro všechno se nastavuje v souboru frame.php


EDIT: Místo těch hvězdiček byl odkaz, bylo by dobré, ho tam dát. Jinak je moje rada k ničemu.
DeLord
Profil *
no moc zdatnej nejsem, ale snad se vyznám. ale proč tam neni ten odkaz?
janbarasek
Profil
DeLord:
ale proč tam neni ten odkaz?
Protože je Yuhů hroznej cenzůrista.

mm m - Odkryjte ten odkaz.
Moderátor Joker: Přidal jsem mezeru do přivolávače moderátorů, odkaz odkrýt nelze.
Str4wberry
Profil
Negativní. Nic odkrýt nelze, použij úložiště, na které vede zde nezakázaný odkaz. Nicméně si nejsem jistý, jestli ten tvůj chat DeLordovi pomůže.

Stačí totiž klasické skrývání a odkrývání — do skrývaného elementu dát <iframe> BlueBoardu a celé to obalit a naposicovat doprava dolů.
janbarasek
Profil
Nový odkaz (snad bude funkční): www.upload.baraja.cz/index.php?file=chat.zip

Ten můj chat je jenom obdoba blueboardu. Je to vlastně úplně normální chat. DeLord si ho tedy naskynuje jak potřebuje a případně umístí kam bude třeba.

To skynování doufám zvládne, je tam normální HTML šablona obalená o PHP scripty.
Moderátor Str4wberry: Nesouvisející debata o upload aplikaci vyčleněna do jiného tématu.
DeLord
Profil *
díky oboum :)
Back
Profil *
DeLord:
ja ten chat zmenčil takle
<iframe frameborder="0" scrolling="no" width="700" height="700" src="cesta k chatu ">
<a href="cesta k chatu ">Chad od BlueBoard.cz</a>
</iframe>
, ale více zmenšit nejde protože se pak nezobrazí celý.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0