Autor Zpráva
Irumlerova
Profil *
Jak přesměrovat stránky z webparku?

Předělávala jsem stránky, které jsou na webparku, protože jsem tam nechtěla pruh s reklamou, tak jsem zřídila nový placený webhosting. Chtěla jsem přesměrovat stránky z webparku na novou adresu (aby se nemusely tisknout nové vizitky, letáčky a katalogy, kvůli nové adrese). Přesměrování se zdařilo, ale ta reklama je tam stále. Dá se s tím něco dělat?
Leo
Profil
A jak jste je presmerovala? Leo
SuE
Profil
jak jsi to přesměrovala?
pokud odkazem, tak zkus odkaz takhle: href="cosi" target="_top"
ten pruh s reklamou je frame a tímhle bys z něho měla vyskočit
Irumlerova
Profil *
Přesměrovala jsem je pomocí metatagu. Zkusím spravit ten odkaz. Díky.
Irumlerova
Profil *
Přesměrovala jsem to takhle: meta http-equiv="refresh" content="5; URL='adresa stranky'" .

Ten odkaz funguje. Už tam ta reklama není.

Šlo by to udělat, aby k přesměrování došlo automaticky, aniž by to uživatel zaregistroval?
Su E
Profil *
dej tam 0 do content
Ale přesměrováním přes meta tag porušuješ pravidla webparku, tak je možné, že ti to brzo zaříznou. Jestli by nebylo lepší dát na tu stránku normálně vysvětlující text, že se stránky přestěhovaly a ať si upraví bookmarky.
(to není žádné kázání, jen upozorňuju na nebezpečí, taky mě tahle politika webparku štve ale co naděláme )
Lukáš M
Profil
Su E proč? admini si také musí nějak vydělávat na rohlíky :) a když někdo nechce reklamu nebo mu nikdo nechodí na stránky (a tudíž se tam nezobrazuje reklama), tak co s ním? :)
Su E
Profil *
Lukáš: já měla na webparku stránky docela dlouho a byla jsem spokojená, dokud tam byla jen ta úzká lišta nahoře. Ale jak tam pleskli tu širokou hrůzu, kde to navíc občas ještě bliká, tak jsem odtud vypadla dost rychle. I moji návštěvníci byli otrávení.
Takže asi tak, admini si musí vydělávat, ale co je moc, to je moc. Kdyby to aspoň bylo dole jako na wz :-(
Irumlerova
Profil *
Su E myslíš to dobře, ale i když dám do content 0, nezbavím se toho reklamního pruhu.
Lukáš má pravdu, že z toho admini na webparku nic nemají, ale když má někdo placený hosting a objevuje se mu tam reklamní pruh, tak to není moc příjemné. Na webparku mám jen tu přesměrovací stránku. Tam ať je pruh jaký chce.
To řešení je stejně jenom dočasné, ty stránky se z webparku později odstraní úplně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0