Autor Zpráva
Lukas_h
Profil
Zdravím, na svých webech mám vytvořené jednoduché menu, kde každá položka má svou buňku... chci aby tyto buňky měli mezi sebou minimální mezeru, proto jsem použil margin a tu mezeru tak vytvořil (v Chrome).
Pak jsem to zkontroloval ve Firefoxu a IE a poslední dvě buňky "Spolupráce" a "Kontakt" mají nalevo od sebe tu mezeru větší, zkoušel jsem si s tím nějakou dobu hrát, ale žádné změny jsem nedosáhl.
Nevíte jak na to?

Ukázka
peta
Profil
tema = css
problem = #menu {text-align: center;}
Nebo, abych to upresnil. Mas nastavenou width cele plochy, mas nastaveny width jednoho bloku (auto) a mas tam nastavene centrovani. IE a FF zobrazuji fonty odlisne, tak dojde k tomu, ze sirka tech bloku je v IE mensi a tudiz mezi nimi je vetsi mezera, aby vyplnili centrovane cely prostor. V mem IE je vetsi mezera u prvnich dvou. Margin se dodrzuje spravne, minimum je ty 2px nebo, kolik mas nastaveny.
Lukas_h
Profil
peta:
Zkoušel jsem to, ale žádná změna...
peta
Profil
Lukas_h: Dal jsi tam text-align:left pro #menu a on ti tam porad mezi to daval mezeru? U me se to v IE9 zobrazuje, ve FF6 se mi to zalamuje pres 2 radky.
IE vyvojarske nastroje, rezim IE7, menu je posunute asi 300px vlevo. Rezim IE8, menu se zalamuje pres 2 radky jako ve FF6.
Lukas_h
Profil
peta:
Já jsem to menu celý tak trochu překopal... teď se mi zobrazuje jak v Chrome, IE i Mozzile v pohodě...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0