Autor Zpráva
anymous
Profil *
Lze ve flashi vytvořit script, který odpočítá čas a vypne PC? Byla by to praktická věc večer před spaním..
dík alessi kazwi@seznam.cz
habendorf
Profil
Proboha jen to ne!
alessi
Profil *
Why not? Play musik, sleep and don´t care... kdyby ten hack chtěl někdo udělat, tak už to dávno udělal...
habendorf
Profil
No moc by se mi nelíbilo přijít na stránku a najednou koukat na vypnutej komp.
Jakub
Profil
Flash je trochu na něco jinýho než ovládání pc...
Jasper
Profil
Ale restrtovat komp jde i bez flashe. Staci vytvorit stranku, kde bude nejaky png obrazek a v parametrech nastavime vysku a sirku na 9999999999.
Komp se pak pri nacteni restartne...
trancelis
Profil *
Ono to jde... já sem měl webovej formulář na remote vypnutí stroje :) po stisku tlačítka a zadání hesla to PHP script hodil do souboru, ten soubor si každých 15 sekund stahoval démon běžící na mým stroji a pokud soubor obsahoval správné heslo, provedl určený příkaz (vypnutí). Ale nevím, proč bych takovou krkolomnou záležitost praktikoval na lokálním stroji :D když stačí sleep ČAS && poweroff
DoubleThink
Profil *
shutdown -s

Pokud bys to chtěl spouštět PHPkem, tak exec('shutdown -s');
tezko rict
Profil *
http://www.o1a.wz.cz/stalin.html
tady mas ale faka jen v IE
alessi
Profil *
Trancelis:

Ehm a kde v Pc nastavim sleep ČAS && poweroff, nebo jak jsi to myslel? Pokud v pc je nějaký soft na shutdown, tak jsem ho nenašel. Flash mě baví a hackovat nmám zájem. Lehký programování zmáknu. Samouk...
Cirdan
Profil *
http://www.google.sk/search?hl=sk&q=autoshutdown+xp&btnG=H%C4%BEada%C5 %A5&meta=
alessi
Profil *
Dik vsem. Neco s ti m provedu.
Anonymní
Profil *
tezko rict

Ono to funguje aj v IE :((
compman
Profil *
A navíc šikovný človíček pokud má čas (defaultně tam myslím bývá 60sec.) zadá do cmd (příkazový řádek winů) shutdown -a a zruší se mu to ...
trancelis
Profil *
alessi:

Ehm a kde v Pc nastavim sleep ČAS && poweroff

napíšu to do shellu, kam asi ... píšu &&, aby ten sleep šel zabít (v případě, kdybych si to rozmyslel :), kdybych použil normálně ";", tak po zabití toho sleepu by navázal poweroff a vypnul stroj
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0