Autor Zpráva
swiftblade19
Profil
Ahoj. Potrebujem pomôcť... Ako nadstavím pre <input> aby to pole ktoré mi zobrazí nebude biele ale farby akú si zvolím. Css nadstavenie cez color:... nepomáha. Náhľad tu: http://mindpixels.host22.com/index.html
Chcem totižto dať searchu vlastný design ktorý mi vložiť ide ale za ním je stále biele pozadie ktoré tam veľmi vyniká.
Joker
Profil
swiftblade19:
Css nadstavenie cez color:... nepomáha.
To bude asi tím, že color je barva popředí. Barva pozadí je background-color, nebo se dá použít CSS vlastnost background.
swiftblade19
Profil
Tak teraz je tam background-color: #000; pozri ako to vyzerá spravilo to len malú čiernu čiaru pod inputom.
Joker
Profil
swiftblade19:
pozri ako to vyzerá
Kde? V uvedeném odkazu je jediný <input> a tomu se background-color nikde nenastavuje. Zato má nastavený obrázek na pozadí (background-image) na to zelené.

Jinak ta stránka používá řekněme velmi bizarní techniky stylování.
Například použitý stylopis závisí na horizontálním rozlišení primárního monitoru v případě, že toto má jednu z hodnot: 800, 1024, 1280, 1366 nebo 1680.
(Dokonalosti to dosahuje jestliže rozlišení primárního monitoru je jedna z těch krajních hodnot a stránka je otevřena na sekundárním monitoru s výrazně jiným rozlišením).
Má-li horizontální rozlišení monitoru jinou hodnotu, nebo uživatel nemá Javascript, pro jistotu vůbec nedostane stylopis pro obsah.
(Takže třeba já s 1600x1200 mám smůlu)
I tak ale dostane stylopis pro menu.
swiftblade19
Profil
Stránka nieje dokončená a ja niesom 30 ročný vyštudovaný Ing. takže odomňa vela nečakaj. A to zelené neviem ako tam môžeš vidieť keďže tam je úplne iný obrázok. A background color sa nadstavuje v css štýle main_1366.css. A poučky nepotrebujem ja som sa pýtal na input takže:
Joker:
Jinak ta stránka používá řekněme velmi bizarní techniky stylování.
Například použitý stylopis závisí na horizontálním rozlišení primárního monitoru v případě, že toto má jednu z hodnot: 800, 1024, 1280, 1366 nebo 1680.
(Dokonalosti to dosahuje jestliže rozlišení primárního monitoru je jedna z těch krajních hodnot a stránka je otevřena na sekundárním monitoru s výrazně jiným rozlišením).
Má-li horizontální rozlišení monitoru jinou hodnotu, nebo uživatel nemá Javascript, pro jistotu vůbec nedostane stylopis pro obsah.
(Takže třeba já s 1600x1200 mám smůlu)
I tak ale dostane stylopis pro menu.
toto som počuť nepotreboval....
swiftblade19
Profil
Prosím admina alebo moderátorov aby tento topic bol odstránený. Doteraz som si pomohol sám dokážem to aj naďaľej.
matej
Profil *
swiftblade19:
Doteraz som si pomohol sám dokážem to aj naďaľej
Já myslím že sis pomohl sám jenom proto, že tě Joker navedl na chybu ve stylu (mimochodem, tím cos udělal se stal input absolutně nečitelnej). Ale jinak s tebou naprosto souhlasím, Joker ti chtěl pomoct když jsi o pomoc žádal, takže jen mu to nandej, co si to vůbec dovoluje...
Joker
Profil
swiftblade19:
background color sa nadstavuje v css štýle main_1366.css
Aha, no můj primární monitor nemá horizontální rozlišení 1366px, takže tenhle styl já nedostávám.

Nicméně obrázek na pozadí je „nad“ barvou pozadí, čili background-color: #000; obarví černou (nikoli bílou) barvou jen části nepokryté obrázkem.
Čili výsledek aktuálního stavu:
- Uživatel se zapnutým JS a horizontálním rozlišením primárního monitoru 1366px bude mít ten zelený obrázek a zbytek inputu černý.
- Uživatel s JS a horizontálním rozlišením primárního monitoru 800, 1024, 1280 nebo 1680px bude mít zelený obrázek a zbytek inputu průhledný (resp. šedou barvu pozadí).
- Uživatel s jiným rozlišením monitoru anebo bez JS bude mít input podle výchozího stylu prohlížeče, tj. v běžně používaných prohlížečích bílý.

Čili někteří návštěvníci ten input budou mít i bílý, včetně třeba mě s monitorem 1600x1200.

Stránka nieje dokončená a ja niesom 30 ročný vyštudovaný Ing. takže odomňa vela nečakaj.
Na ochotu nechat si poradit nejsou školy potřeba.

A poučky nepotrebujem
To bych zrovna neřekl, ale v tom případě tedy hodně štěstí.

Prosím admina alebo moderátorov aby tento topic bol odstránený.
Proti smazání, vlákno mi přijde potenciálně užitečné.
margin
Profil *
swiftblade19:
A background color sa nadstavuje v css štýle main_1366.css
Ale já dostávám soubor main_1024.css, takže asi něco dělám špatně.
.mod_input input
{
	background: no-repeat url(../images/Button%20Normal%20Without%20Words.png);
	height:auto;
	width:auto;
	position:absolute;
    border:0px;
    margin-top:10px;
    margin-left:50px;
}
swiftblade19
Profil
matej:
Já myslím že sis pomohl sám jenom proto, že tě Joker navedl na chybu ve stylu (mimochodem, tím cos udělal se stal input absolutně nečitelnej). Ale jinak s tebou naprosto souhlasím, Joker ti chtěl pomoct když jsi o pomoc žádal, takže jen mu to nandej, co si to vůbec dovoluje...
Matej sorry ale fakt mi nepomohol v rámci mojej otázky tak neviem čo riešiš a Margin citujem sám seba: "Stráka nieje dokončená "tak si zomňa nerob prdel. Ak máš 1024 šírku na monitore tak je samozrejmé že dostaneš ten štýl.
margin
Profil *
swiftblade19:
tak si zomňa nerob prdel
To je tím, že ti chybí zdravý rozum.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0