Autor Zpráva
bing
Profil
Zdravím,

mám celkom úspešnú webku ohľadom muziky, ale potreboval by som ju ešte posilniť na 2-3 kľúčové slová.
Slova som najprv skúšal dať do TITLE tagu ale moc to nepomohlo, pretože sa jedná o eMagazín čiže slová na vstupnej stránke sa menia de facto denne.
Tak ma napadlo že vytvorím sub-doménu s kľúčovým slovom a dám tak trvale presmerovanie ktoré bude nasmerované na vstupnú stránku.
Moje otázky teda znejú:

1.Bude to fungovať?,
2.Nebudem nejako trestaný od Googlu? ; pretože reálne tá sub-doména vlastne ani nebude existovať...
3.Musím vôbec reálne vytvárať nejakú stránku?; nestačí iba presmerovanie?
4.Aký kód (mod 301?) mám dať na trvale presmerovanie?

Ďakujem!
Davex
Profil
Vyhledávače vycházejí vstříc potřebám hledajících uživatelů, takže si raději polož otázku, k čemu by to bylo dobré jim. Proč by měla mít přesměrovaná subdoména bez obsahu nějaký vliv na posílení klíčových slov?
bing
Profil
Davex:

Pre užívateľa by to bolo iba dobré, pretože kľúčové slovo je zásadné pre celý obsah webu. Akurát sa nenachádza v názve domény (preto stránku Google nepovažuje za relevantnú), ale obsah stránky by určite uspokojil návštevníka stránky s daným kľúčovým slovom.

Určite nemám záujem čitateľov "oblbovať", práve naopak tým, že sa moja stánka v resulte neobjaví surfer tak prichádza o cenné informácie.
Davex
Profil
Tím chceš říct, že Google nenajde žádné stránky s požadovanou informací, pokud se klíčové slovo nenachází ve jméně domény? Tomu se mi nechce věřit - prosím o odkaz na živou ukázku.
bing
Profil
Davex:

Na čo je dobré? Kde som napísal takúto vetu?? Google nás nájde ale sme až na 2 stránke. Budeme sa slovičkáriť? Neverím, že som jediný čo chce spraviť niečo podobné. Presmerovanie je predsa bežná vec. Či nie?

Opakujem, že presmerovanie bude pre užívateľa užitočné a prínosné.


Ale, ak tak veľmi chceš.
Chcem vytvoriť subdoménu pre "jazz" čiže jazz.musicpark.sk s trvalým presmerovaním na http://musicpark.sk

Tak mi teraz povedz, že slovo jazz nie je relevantné k obsahu stránky!!

Viem čo píšem a viem prečo to píšem neprišiel som si sem pre urážky ale pre radu!

Ďakujem
Bubák
Profil
Takže vytvoříš subdoménu, na kterou nebude nikdo odkazovat, jenom ty. V lepším případě to bude google ignorovat, v horším případě do bude mít za linkfarmu.
Udělej normální stránku, kde budou klíčová slova a pokud návštěvníka zaujmeš, tak klikne i na odkazy na jiné stránky tvého webu. Nebo nechej na úvodní stránce článek, nebo nějakou upoutávku, s klíčovými slovy, který tam budeš mít trvale.
bing
Profil
Bubák:


A ak by som vytvoril "iba nejakú" stránku a stránka samotná by mala presmerovanie? To si tiež nepomôžem?

Keďže sa jedná o WP možno bude jednoduchšie; vytvoriť iba TAG s kľúčovým slovom..?

Neviem si totiž predstaviť, čo za článok by som písal k takejto vstupnej stránke..
bing
Profil
Bubák

Jasné, ale ako to potom robia tie weby ktoré ťa presmerujú na základe IP? Alebo nejakej inej hodnoty??

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0