Autor Zpráva
Happy
Profil *
Docela jsem přemýšlel jak udělat rozbalovací menu (tzn. pět políček pod sebou a když se klikne ne jedno tak se pod ním rozbalí třeba pět dalších). Uvažoval jsem, že by to šlo udělat tak, že bych v CSS vytvořil celé rozbalené menu a těm podmenu bych dal display:none a potom pomocí nějakého skriptu by se při kliknutí přepisovala hodnosta u toho display na display: (hm ted nevím na jakou, ale na něco jako yes :D). Je tohle normální postup nebo se to dělá jinak? Pokud je to normální postup tak potom můžete mi někdo poradit nějaký skript?

thanks
happy
peta
Profil *
www.volny.cz/dvereapodlahy/
okopiruj si to, funguje to v IE i FF
Happy
Profil *
thx ale to jsem nemyslel, já jsem myslel něco jako pět obdelníků v levém menu pod sebou a teprve když na něj kliknu, tak se ty ostatní posunou dolů a pod ten co jsem klikl se přidá třeba pět dalších obdelníčku jiné barvy.
peta
Profil *
Happy
to je nesmysl uplne nejvetsi, ti to bude nesmyslne poskakovat, ale jak chces. Dela se to javacriptem, akce onclick="..."
jeden takovy priklad je mezi priklady na jakpsatweb, kdyby sis to racil vyklikat.
Jiny mam treba tu:
http://peter-mlich.wz.cz/x/tree/tree.htm
Happy
Profil *
díky, ale jako nesmysl mi to nepřipadá, už jsem prostě někde viděl, že když kliknu na jedno menu, tak pod ním vyskočí submenu, takhle to mají snad všechny e-shopy. Zítra se mrknu se na ten skript (svini dlouhou :D) ale nejsem si jist jestli to pochopim.

ještě jednou díky
vojta
Profil *
a jak udělám menu jako je to u windows "start"???
vojta
Profil *
díky za rady ale už sem to vyřešil jináč!jesli vám to pomůže tak si ztáhněte tohle!http://www.stahuj.cz/vyvojove_nastroje/www-tvorba/wysiwyg_editor y/wysiwyg-web-builder/
já vim , že je to srabácký když se tu s tim každej prdí v notepeadu ale tohle vám to fakt ulehčí!takový vychytávky bych skryptem dělal dost dlouho a tady je to hned!
Michalh
Profil
Vojta:
Jo je to fofr. Taky řeším jak udělat rolovací menu ale ten formát .... božee..... ten formááát. Hruuza nic to nepodporuje. clovek je odkazany jenom na tenhle jeden porgram ani html kod nelze zobrazit. Kdybys vedel jak to ulozit do *.html byl bych vděčny, ale jelikož to na 99% nepujde tak ten program mi asi moc nepomuze a budu muset hledat dal:-(.

Takže kdyby jste věděli kde je návod na rolovací menu tak dejte prosím vědět a nenechte mě prosím pracovat na tomhle totalitním programu
Děkuji
peta
Profil *
Michalh
Ja treba pouzivam takoveto:
http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/menuedul.htm
nebo
http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/efekty/mizeni/menustar.htm
nekomercni

jak zobrazit kod? ve firefox treba oznacit a zobrazit kod. nebo ukaz, co ti to vygenerovalo za menu?
vojta
Profil *
to Michalh
no jesli máš ten wysiwyg web builder tak to menu uděláš pomocí položky menubar
a co se týče ukládání v html tak dáš F5 >soubor>uložit stránku jako>např. index.html>webová stránka, kompletní
a je to
MartinIndra
Profil
Taky to jde pomocí <iframe name="jméno iframu" src="co se má načíst" scroll="yes">Text pro prohlížeče co neumí načíst frame</iframe>
Lukašisko
Profil *
nevíte jestli něco takového není v dreamweaveru MX2004
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0