Autor Zpráva
perwin
Profil
Ahoj,
potřeboval bych poradit, jak vyrobit JS kód pro <div>. Jedná se o něco jako onchange, tedy odchytávání změny obsahu <div>. Po změně dojde k vyvolání nějaké JS funkce (v mém případě reload).
Uvedu můj případ:
Soubor index.html:
<iframe src="neco.html"></iframe>
Soubor neco.html:
<div>
Text1 <br>
Text2 <br>
Text3
</div>

Pak je soubor PHP který mění obsah stránky neco.html.
PHP soubor je volán úplně jiným zdrojem... prostě jednou za nějakou dobu (neurčitou) je zavolán PHP soubor a ten výsledně změní neco.html.
Potřebuji, aby když dojde k zavolání PHP souboru a následné změně souboru neco.html -> změně obsahu divu, aby se reloadoval obsah <iframe> -> tedy soubor neco.html v <iframe>.
Zkoušel jsem googlit, ale bohužel jsem nic nenašel.
Děkuji za odpovědi :)

EDIT: Momentálně to mám s <iframe> zařízené tak, že se reloaduje každou vteřinu, ale to je příliš náročné pro prohlížeč a nepraktické.
_es
Profil
perwin:
aby když dojde k zavolání PHP souboru
A akým spôsobom ten PHP súbor „zavoláš“?
perwin
Profil
_es:
Volá ho Java aplikace na mém PC, posílá mu i různé údaje, které PHP kód zpracuje do toho divu.
_es
Profil
perwin:
Volá ho Java aplikace
Určite to je Java?

PHP kód zpracuje do toho divu.
Ako „spracuje“? Veď ak načítaš stránku s tým DIVom, čo ti bráni súčasne aj znovu načítať obsah v iframe?
perwin
Profil
_es:
Určite to je Java?
ANO JE TO JAVA
To máš problémy s očima?
_es
Profil
perwin:
Ak ide o prehliadač aj Java aplikáciu na rovnakom počítači, možno ti pomôže toto. Ak ide o Windows, tak IE, čo skôr nejaké jeho základné okno, je určite možné nejako ovládať aj v Jave.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0