Autor Zpráva
dan55
Profil
Ahoj,
mám za úkol dělat jeden web a potřebuji tam online rezervaci.
Takhle by to mělo vypadat:
www.supersaas.cz/schedule/alpinning_otrokovice/Alpinning
Tohle se dá koupit, ale je to platba na měsíc a to dobré není.
Je něco podobného zdarma nebo to budu muset naprogramovat? Díky.
nemeja
Profil
dan55:
Asi to budeš muset naprogramovat :D
joe
Profil
dan55:
mám za úkol dělat jeden web a potřebuji tam online rezervaci.
Takže chceš snad po nás, abysme ti ten tvůj úkol udělali? V tom případě to patří do prací a zakázek.

(ideální asi bude vytvořit vlastní, ušitý přímo na míru potřebám)
Kajman_
Profil *
Pomoci by mohlo api od google
http://code.google.com/apis/calendar/
dan55
Profil
joe:
Joe, jen jsem se ptal, jestli neexistuje něco podobného zdarma. Nikde jsem nepsal nic o tom, aby mi to někdo udělal.
V pohodě bych to naprogramoval sám, ale spěchalo to a nebyl by na to čas, tak jsem hledal něco zdarma.
Radek_Z
Profil *
dan55:
Už je to asi pozdě, ale kdyby to někoho zajímalo, našel jsem jeden zdarma rezervační systém zde: www.reservanto.cz

Je blbost to psát celé sám, když už něco existuje, na čem ostatní pracujou na fulltime. Nikdy to nebudeš mít tak doladěné, protože to nebude ani tvým primárním cílem. Tihle vypadají fajn.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Radka_Z:
našel jsem jeden zdarma rezervační systém
… jehož přednosti tě tak dojaly, že jsi pocítil neodolatelnou touhu cíleně vyhledávat veřejně přístupné diskuse o rezervačních systémech a s těmi nejlepšími úmysly do nich vkládat odkaz a chválit dotyčný systém způsobem, jaký přirozená skromnost jeho ctěným autorům zajisté nedovoluje. Takové věrohodné hnutí mysli může přeci postihnout každého.

Tihle vypadají fajn.
Tohle vypadá nenuceně.

Ruce pryč od Reservanto.cz.
Radek_Z
Profil *
Chamurappi:
Zajímavá reakce. :) Dan (nebo kdokoliv, kdo na toto vlákno narazí stejně jako já) chtěl něco, co je zdarma. V ČR jich víc neznám a s tímhle mám čerstvou zkušenost. Ze zahraničních třeba www.planyo.com nebo Bookfresh.com je fajn a jsou skutečně zdarma (ne jen trial).

Pokud se tě to dotklo, tak sorry.
Petr Vorlíček
Profil
Český úplně zdarma a bez omezení není žádný. Pronájem rezervačního systému vychází od 300 do 1500 Kč / měsíčně + často instalační poplatky.

Pro malé sportoviště by mohl být zajímavý www.rezervacnik.cz, který má 50 rezervací zdarma a je bez vstupních poplatků.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Radka_Z:
Pokud se tě to dotklo, tak sorry.
Nedotklo. Jen konstatuji, že jsi imaginární postava, která spamuje ve prospěch Reservanto.cz.

Petr Vorlíček je samozřejmě také spammer, akorát trochu hloupější, protože nezakrývá (ani nepřiznává) svoji spřízněnost s webem Rezervačník.cz, který jen tak mimochodem doporučuje.

Vzniká nám tu hezký seznam nedůvěryhodných služeb.
kolibrik
Profil
Nově se nabízí systém reenio (www.reenio.cz) - je možné jej provozovat i zcela ZDARMA
alala
Profil
Tak jestli se ti s tím nechce programovat a chceš to "zdarma", tak se ještě nabízí možná trochu krkolomné řešení a to integrovat do toho webu wordpress (nebo to celý bouchni na wp) a použít nějaký reservační plugin wordpress.org/search/reservation.


aha, to je tři roky staré vlákno, další spammer a ještě mu blbne https
Gideon
Profil
dan55: před pár lety jsem pracoval na vlastním rezervačním řešení, dotáhl dokonce do funkční podoby. Po letech jsem jej oprášil a dávám ho s malým ALE (reklamním banerem) volně ke stažení: jestli máte ještě někdo zájem: rezervacni-system.darnes.cz
Ano i já mám dnes problém se v kódu opět zorientovat a zlobit se na nikoho nebudu pokud mi to zcupne, byl to můj první větší projekt, který jsem si napsal sám, takže jsem na něj nostalgicky hrdý :).
Jediný problém - mysql_connect takže zapomeňte na PHP 7, tedy pokud si to neupravíte, ale mám v plánu až budu mít čas, to třeba přepsat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0